Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl (/Temat-Firegifts-pl-czyli-jak-zostalem-wyruchany-przez-zuhsm-pl-129883)

Strony: 1 2


Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - framek421 - 01-03-2016 14:14

Witajcie. Niestety jestem zmuszony założyć ten wątek ponieważ to trwa już zbyt długo dodatkowo jestem stale olewawny przez @[zuhsm.pl] Przynajmniej parę razy w miesiącu wołam go w temacie Firegifts.pl pytając go co z moją nagrodą jednak bez skutku. Wchodzi na forum, przegląda sobie jednak nie raczy odpisać. Pomijając fakt,że nie tylko ja mam problem z wyegzekwowaniem od niego nagrody. Konkurs snake na stronie FireGifts.pl zakończył się ok. 23 listopada 2015 roku, mamy już marzec 2016 roku. Każdy niech sobie policzy ile czasu już minęło. Pomijając to jakie przekręty miały miejsce w owym konkursie udało się mojej siostrze zająć 2 miejsce co dawało nagrodę w postaci 100 zł. Miała sobie znaleźć coś na allegro i im wysłać link. Wybrała kabel diagnostyczny do samochodu. Liczne wypisane maile do nich w których stale była zwodzona - już niedługo, proszę o chwilkę cierpliwości i tego typu teksty. Proszę zerknąć ile maili od tego czasu zostało wysłanych:
[Obrazek: 73102365817913788473.jpg]
Ostatni mail na jaki mi odpisali był 15 stycznia i na conajmniej 4 nie dostałem już odpowiedźi zwrotnej.
[Obrazek: 47539400389174373063.jpg]

@[zuhsm.pl] Nie chcesz ze mną rozmawiać polubownie to teraz niestety nie masz wyboru. Czekam na konkret datę kiedy otrzymam swoją nagrodę i już nie proszę,a żądam żeby to było do końca tego tygodnia. Kasę za snake zebrałeś a nagród nie widać.
Moim skromnym zdaniem @[FireGifts.pl] też nie zasługuje na dział na tym forum bo pomimo,że serwis został sprzedany i jest nowy właściciel nie ma z jego strony żadnej reakcji.


RE: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - surfer0700 - 02-03-2016 11:16

@[zuhsm.pl] prosimy o wypowiedzenie się w tym temacie. Ostatnia wizyta: Wczoraj 23:22 . Jeżeli będziesz ignorował sprawę to wylecisz z banem, może on zmotywuje Cię to zainteresowania się wątkiem.


RE: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - framek421 - 02-03-2016 21:25

@[surfer0700] jak widać siedzi na forum,a nie raczy odpisać. Sprawa jasna - scammer jak i ten jego pseudo serwis z nagrodami. Tyle w temacie.


RE: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - surfer0700 - 02-03-2016 21:27

Spokojnie, kontroluje sprawę. Smile Cierpliwości.


RE: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - Sahya - 02-03-2016 21:56

O matko. Dałby tą nagrodę jakby na serwisie by mu zależało. Wielkiej straty by nie odniósł...


RE: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - DziubaS - 02-03-2016 22:11

Co wy się spodziewacie bo firegifts? Firegifts ma taką przeszłość, że szkoda pisać... W ogóle ktoś tam jeszcze zagląda? Takie olewanie to nie tędy droga... Cóż jak widać zuh coś tam ma to gdzieś, więc dajcie bana i po sprawie Wink


RE: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - ScroX - 02-03-2016 22:35

Spoglądałem dzisiaj na jego aktywności
Ostatnia wizyta: Dzisiaj 13:30
Ostatnia wizyta: Dzisiaj 17;42
Ostatnia wizyta: Dzisiaj 20:53

Więc raczej na pewno przeczytał temat Wink


RE: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - zuhsm.pl - 03-03-2016 15:07

Witajcie, właśnie widzę ten wątek. To że logowałem się na forum nie znaczy że odwiedzałem wszystkie zakładki. Wrzuciłem szybki post na forum.

Całe opóźnienie spowodowane jest sprzedażą serwisu Watson w Gdańsku ja w Bydgoszczy, przesyłaliśmy sobie nagrody itp.

Mam kabel na miejscu, razem z płytą.

Nagrody snake nie widziałem w wgranych dlatego została na sam koniec do wysłania. A w sprawie olewania wiadomości to mam aktualnie 20 nie odczytanych i już się w tym wszystkim zgubiłem.

Obiecuję że dzisiaj zamknę temat nagród, a jak nie to surfer rzucaj banem.

Framek buty kupiłem za 300zł za snake, 100zł też przelałem a Twój kabel mam też już długi czas. PO prostu mam tu mały bałagan.


RE: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - surfer0700 - 03-03-2016 15:09

@[zuhsm.pl] ok. Jerk Trzymamy Cię za słowo.


RE: Firegifts.pl czyli jak zostałem wyruchany przez zuhsm.pl - zuhsm.pl - 03-03-2016 15:17

[Obrazek: kabel.jpg]

Jeszcze dziś postaram się poskoczyć na pocztę i wyślę Poleconym Prio, mam czynną do 18 i nie wiem czy się wyrobię. W załączniku kiedy zakupiłem nagrodę.