Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reszka - uważajcie na oszusta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Reszka - uważajcie na oszusta. (/Temat-Reszka-uwazajcie-na-oszusta-129856)

Strony: 1 2 3 4


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Robaczek12 - 01-03-2016 13:12

Reszka chcial kiedyś odemnie kase pisalismy na gg 100zl za godz bo podobno pisze i tłumaczy bo on tylko zarabia przez neta w godz. Dziwny człowiek


Reszka - uważajcie na oszusta. - Mikey - 01-03-2016 14:09

(01-03-2016 11:54)majinpov napisał(a):  full2000 oszczędź sobie nikogo nie oszukałem kupiłem od niego konta, na które się później zalogował, skopiował metode i wjechał z jakimś marnym pp i tyle.
Metoda nie konwertuje tylko daje boosta w serpach.
Poprostu ostrzegłem ludzi aby uważali, wiem że wiele osób traktuje tutaj facebook jako źródło swojego dochodu, wiem że facebook ma coraz lepsze zabezpieczenia a poziom trudności się zwiększa. Zapewne za jakiś czas zarabianie na fb będzie graniczyło z cudem, chodzi poprostu abyście uważali, zmieniali hasła itd

A mówienie teraz że oszust oszukał oszusta jest nie na miejscu więc sobie oszczędź...
Okradłem paypal? Wysłał mi 50 kont? Może maila też mu okradłem, a może zainstalował sobie kretyn botneta na swoim kompie instalując darmowego vpn-a od ruskich, nie wiem nie wnikam. Fake konto paypal to zawsze śliski temat no chyba że reszka to:

Paulina Figura
[email protected]

Wysłał mi 50 kont w jaki sposób ? mailem, gg, facebook ? przecież takie rzeczy zostawiają ślady w necie.

Reszka jak na prawde Cię okradli to jesteś podłączony do botneta na swoim kompie i dobrze bo wiem skąd go masz od ruskich - czasami karma wraca szybciej niż myślimy.

Jego PayPal to ten ktory podałes?

Tym samym adresem PayPal posługuje sie @[Keyy_MM]


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - devilll - 01-03-2016 14:15

I tym multi próbował wczoraj oczernić majinpov, że miał się z nim wymienić jakimiś botami czy coś i się niby nie odzywał Smile


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Reszka - 01-03-2016 14:21

Mam jeden adres paypal i jedno gg którym się posługuje a ty mikey mi się nie podobasz najpierw pierwszy w temacie się udzielasz a teraz sugerujesz ze innym kontem się posługuje ? C


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Mikey - 01-03-2016 14:23

@[Reszka] nie przyjmuj od razu takiej wersji, po prostu kupując konta od Keyy_MM podał mi taki adres PayPal, więc może gafę strzelił autor tematu podając zły adres PayPal... Chociaż wątpię, aby były to te same osoby...

[Obrazek: f19da8ac6a20eade357173667ef263af.png]


kupowałem ostatnio konta fb świeże i:

[Obrazek: 9e170a85bc433edc206a808a0e582c04.png]


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Robaczek12 - 01-03-2016 14:50

Mikey dobrze mowisz o co tutaj chodzi ???
Moze Reszka lezał kase Keyy_MM albo to jest jedna osoba Smile


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Mikey - 01-03-2016 14:54

Albo autor tematu pomylił sobie osoby...


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - majinpov - 01-03-2016 16:12

ojć, sorki za gafepokerface to nie ten mail faktycznie, w każdym bądź razie ten email i tak już nie jest ważny bo reszka i tak napisał że zmyslił sobie wszystko
Poprostu kupuje wiele kont ostatnio...


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Pysik-89 - 01-03-2016 16:16

Czyli jak Reszka czysty? Oprócz oczywiście bezpodstawnego oskarżania Cię w innym wątku?.


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Keyy_MM - 01-03-2016 16:24

Ejj, stop.. Czemu tu się pojawia mój PayPal? Nie chcę być w nic wplątany bo działam uczciwie. Też sprzedaję konta i Pan majnpow kupił u mnie 2 konta lecz napisał on że założył na nich fp i od razu poszły weryfikacje na dowód (5 minut od zakupu), tak więc zgodnie z zasadami mojego "sklepu" dostał on zwrot pieniędzy, wystawił komentarz w temacie http://zarabiam.com/Temat-Zweryfikowane-konta-Facebook-%E2%97%8F-Grupy-Znajomi-%E2%97%8F-NAJTANIEJ-%E2%9D%A4%E2%9D%A4%E2%9D%A4-123474?pid=1444566#pid1444566 i rozeszliśmy się w zgodzie... (mam rozmowy na GG). Myślę że z powodu zakupu mój email został pomylony z tym Reszki. Liczę na wyjaśnienie mi tej sprawy bo bezpodstawnie pojawił się tutaj mój PP i proszę o jego usunięcie...


@[majinpov] Czekam na odp..