Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reszka - uważajcie na oszusta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Reszka - uważajcie na oszusta. (/Temat-Reszka-uwazajcie-na-oszusta-129856)

Strony: 1 2 3 4


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - devilll - 01-03-2016 00:24

(01-03-2016 00:21)Mikey napisał(a):  @[devilll] maila też musisz zmienić, no ale skoro zmienisz numer to już lepiej całe konto samemu założyć...

No ale jak meila przecież nie dostanie mi się na poczte jak podmienie hasło ?


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Mikey - 01-03-2016 00:26

@[devilll] nie rozumiem o co Ci chodzi, napisz lepiej na PW i nie zaśmiecajmy tego tematu i poczekajmy na odpowiedź od @[Reszka]...


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - PaidMoney - 01-03-2016 00:29

Mikey, ale Reszka sprzedaje/sprzedawał konta stażowe, a nie świeże


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Assasinoo - 01-03-2016 00:36

Reszka reszka, ... orzeszka chciałoby się napisać. Nie wiem czy mnie pamięć zawodzi, ale kojarzy mi się, że z tym Orzeszkiem to co jakiś czas jakiś problem, czy to już nie X temat o jego poczynaniach?


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - majinpov - 01-03-2016 00:36

Mam nadzieje, że chociaż wymyśli coś co mi napełni troche kabsy do kieszeni Smile ale znając życie za tydzień, dwa jak się napracuje wróci do sprzedawania kont


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - Reszka - 01-03-2016 11:03

Dlaczego zawsze problemy i pretensje są od osób co jedno albo dwa konta kupują. Jeszcze o jakas nisze chodzi ? Nic nie podpiepieprzyłem nawet nie wiem o co ci chodzi, jedyne co mi do głowy przyszło to coś tam chwaliles się na fadu gadu o fp i fotkach na gg. Jeśli to to na pewno sporo osób z tego korzysta a jesli nie to bedzie nie długo bo niech tylko znajdę ten wpis na gg to całemu forum go podam i wtedy będziesz mógł mnie oskarżać ****. Dobrze też było dowiedzieć się kto psy jeszcze wiesza na mnie.
A skasowałem tematy z kontami bo sporo ich sprzedałem z wyprzedzeniem i duża część na tym forum również i stop na chwile zrobiłem .
Ciekawe jest też jak łatwo na tym forum kogoś oskarżać i robić z niego oszusta .


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - majinpov - 01-03-2016 11:34

nie ośmieszaj się, ja nie stracę tutaj chodzi raczej o sprawę honoru, pozatym zobacz na swoje zachowanie i swój kolejny wpis. Nikt na tobie nie wiesza psów, ja stwierdzam fakty.

Zobacz zresztą co nawypisywałeś o mnie w drugim temacie, to woła o pomste do nieba bekabekabeka

I tak wiemy oboje że nie zarobisz a tylko się zbłazniłeś - ten traffic nie konwertuje tylko daje boosta w serpach Smile


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - full2000 - 01-03-2016 11:44

Haha, niezły kabaret z tego robicie,
oszust oszusta oszukal czy jak ? Big Grin


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - majinpov - 01-03-2016 11:54

full2000 oszczędź sobie nikogo nie oszukałem kupiłem od niego konta, na które się później zalogował, skopiował metode i wjechał z jakimś marnym pp i tyle.
Metoda nie konwertuje tylko daje boosta w serpach.
Poprostu ostrzegłem ludzi aby uważali, wiem że wiele osób traktuje tutaj facebook jako źródło swojego dochodu, wiem że facebook ma coraz lepsze zabezpieczenia a poziom trudności się zwiększa. Zapewne za jakiś czas zarabianie na fb będzie graniczyło z cudem, chodzi poprostu abyście uważali, zmieniali hasła itd

A mówienie teraz że oszust oszukał oszusta jest nie na miejscu więc sobie oszczędź...
Okradłem paypal? Wysłał mi 50 kont? Może maila też mu okradłem, a może zainstalował sobie kretyn botneta na swoim kompie instalując darmowego vpn-a od ruskich, nie wiem nie wnikam. Fake konto paypal to zawsze śliski temat.

Wysłał mi 50 kont w jaki sposób ? mailem, gg, facebook ? przecież takie rzeczy zostawiają ślady w necie.

Reszka jak na prawde Cię okradli to jesteś podłączony do botneta na swoim kompie i dobrze bo wiem skąd go masz od ruskich - czasami karma wraca szybciej niż myślimy.


RE: Reszka - uważajcie na oszusta. - ScroX - 01-03-2016 12:29

(01-03-2016 11:03)Reszka napisał(a):  ******

A miałem Cie za poważnego gościa Lol