Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego pojawia się mechanizm zabezpieczający? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dlaczego pojawia się mechanizm zabezpieczający? (/Temat-Dlaczego-pojawia-sie-mechanizm-zabezpieczajacy-129851)



Dlaczego pojawia się mechanizm zabezpieczający? - Soplica - 29-02-2016 20:38

Dlaczego pojawia mi się mechanizm zabezpieczający podczas wklejania linku do mojej grupy w postach?


RE: Dlaczego pojawia się mechanizm zabezpieczający? - aero2 - 29-02-2016 20:50

Widocznie link był już zgłaszany lub wiele postów w tym twoja grupa, niekoniecznie z linkami, wpadła na czarną listę antyspamową.


RE: Dlaczego pojawia się mechanizm zabezpieczający? - Soplica - 29-02-2016 21:24

(29-02-2016 20:50)aero2 napisał(a):  Widocznie link był już zgłaszany lub wiele postów w tym twoja grupa, niekoniecznie z linkami, wpadła na czarną listę antyspamową.

Czy jest ryzyko, że moja grupa może zostać usunięta. Co prawda reklamuję ją po różnych grupach, ale nie używam botów do tego.


RE: Dlaczego pojawia się mechanizm zabezpieczający? - Mikey - 29-02-2016 21:35

Zawsze istnieje takie ryzyko... Zależy co tam promujesz...


RE: Dlaczego pojawia się mechanizm zabezpieczający? - Soplica - 29-02-2016 23:35

(29-02-2016 21:35)Mikey napisał(a):  Zawsze istnieje takie ryzyko... Zależy co tam promujesz...

Promuje polskich streamerów, wszystko uczciwie.


RE: Dlaczego pojawia się mechanizm zabezpieczający? - Mikey - 29-02-2016 23:42

A link prowadził do jakiejś subskrypcji? Była to Twoja domena czy jakaś z neta?


RE: Dlaczego pojawia się mechanizm zabezpieczający? - prololex - 02-03-2016 21:56

Takie są algorytmy fb nic nie zrobisz, załatw sobie domene i pod nią daj obecny link z przekierowaniem.