Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót- budowanie pasywnego zarobku- PPI,SUBY, REVSHERE- BLOGI,FANPAJDŻE,SPAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót- budowanie pasywnego zarobku- PPI,SUBY, REVSHERE- BLOGI,FANPAJDŻE,SPAM (/Temat-Powrot-budowanie-pasywnego-zarobku-PPI-SUBY-REVSHERE-BLOGI-FANPAJDZE-SPAM-129848)

Strony: 1 2


Powrót- budowanie pasywnego zarobku- PPI,SUBY, REVSHERE- BLOGI,FANPAJDŻE,SPAM - ktostujest - 29-02-2016 19:42

Witam, Piotr Lat 20.

Chce prowadzić ten dziennik w celu monitorowania informacji na temat mojego zarobku. A przy okazji zmotywować innych do działania. Z powodu zbliżającej się wielkimi krokami matury nie będę sobie stawiał wysokich celów.


Obecnie działam na Firesub
Cel na marzec 0/600 zł

+

Podrobienie zaplecza.

Będę się starał aktualizować codziennie chyba że nie będę czasu.

Start pracy na firesub. 20.02.2016

[Obrazek: c03558a24b.png]


RE: Dziennik Pracy by ktostujest - full2000 - 01-03-2016 11:02

(29-02-2016 19:42)ktostujest napisał(a):  ... Z powodu zbliżającej się wielkimi krokami matury nie będę sobie stawiał wysokich celów.
...

"Największym zagrożeniem dla większości z nas nie jest to, że postawimy sobie za wysoki cel i nieosiągniemy go, ale że postawimy sobie za mały cel i osiągniemy go." - Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simon

Jakkolwiek... Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik Pracy by ktostujest - qwertybsk - 01-03-2016 11:15

będę obserwował Wink


RE: Dziennik Pracy by ktostujest - ktostujest - 01-03-2016 20:02

Dzień Pierwszy

Cóż dzisiaj w sumie nic nie zrobiłem, dodałem tylko jeden post i założyłem fanpage.

Zysk 11 zł.

Cel na marzec 11/600



Start pracy na firesub. 20.02.2016

[Obrazek: c03558a24b.png]


RE: Dziennik Pracy by ktostujest - ktostujest - 28-03-2016 06:41

Witam po przerwie.

Jakos nie miałem weny do wrzucania postów ale nic ciekawego się nie działo. Teraz taki ogólny zarys tego miesiąca.

Ogólnie raczej nie osiągne celu postawionego na ten miesiąc, jednak uważam że w tym miesiącu udało mi się bardzo zautomatyzować prace.

Po Pierwsze:
Firesub cel był 600 złotych.

Ogólnie to podpisałem współprace w tym miesiącu z gościem mającym bardzo duze zaplecze.

Ogólne zyski :
dziś:28 zł++++(godzina 7:30)
27.03.-100.10zł
26.03-50.00zł

Cel miesiąc.258.90 PLN/600PLN


Po Drugie:
Biore sią poważnie za robienie fanpage:
Ogólna liczba fanów:20tyś

Po trzecie:
Inwestycja, rozglądam się za programem który w miare dobrze stoi żeby ulokować tam pare groszy.Na dniach będę o tym pisał więcej jak tylko taki program wybiore.

Jak ktos ma coś do zaoferowania zapraszam pw.


Pozdrawiam @ktostujest


RE: Dziennik Pracy by ktostujest - tomek019 - 28-03-2016 08:47

Ładnie Ci idzie 2


RE: Dziennik Pracy by ktostujest - ktostujest - 28-03-2016 19:15

Dzisiaj nie maiłem czasu jednak udało się coś osiągnąc...

FireSub:
48 złotych, miało być więcej ale biorąc pod uwage poświęcony czas to i tak jestem zadowolony, tym bardziej że jeszcze jakieś zaległe wpadną napewno.

Fanpage:
Rozbudowa udana z 20k zrobiłem jakieś 35-40k lików, nie inwestując nawet zlotówki Smile
Bardzo jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy ponieważ coraz bliżej do celu.

Program.
Postanowiłem ze wejdę drobniej w ryzykowny program.

REf:
Link ref

Czysty:
Czysty

Zapraszam do wejścia z mojego reflinku.
Osoby które to zrobią moga liczyć na Dobre wyjasnienie działalności programu wraz z opisem rzeczywistego ryzyka i podjeta przezemnie taktyką.

Plus każdy kto będzie chciał się zając promowaniem dostanie z mojej strony gotową strone z opisem całej działalności i inne narzędzia które wykonam.

Pozdrawiam @ktostujest


RE: Dziennik Pracy by ktostujest - ktostujest - 24-04-2016 12:17

Niestety mam przerwe od 1 Kwietnia do 15 maja z powodu matur.


RE: Dziennik Pracy by ktostujest - tomek019 - 25-04-2016 08:39

Ucz sie ucz Big Grin

tapnięte


RE: Powrót- budowanie pasywnego zarobku- PPI,SUBY, REVSHERE- BLOGI,FANPAJDŻE,SPAM - ktostujest - 02-05-2016 11:22

PRZED ROZPOCZĘCIEM.

CELE I OPIS PROWADZENIA DZIENNIKA.

Rok szkolny się zakończył, zostają matury ostatnia dnia 13.05 i w tym własnie dniu wracam do zarabiania w sieci. Juz w sumie od dwóch tygodni mnie korci zebym powrócił jednak musze napisać w miare dobrze ten egzamin.



Po wielu przemysleniach,zdecydowaniu się na dalsze studiowanie, przeczytania kilkuset poradników na tym forum, rozmowach z ogarniętymi earnerami znalazłem swój cel:

CEL PRZYMUSOWY :
Zbudowanie pasywnego zarobku minimum 50 złotych dziennie.

CEL DODATKOWY:
Kupno samochodu, myśle że w granicach 7 tysięcy złotych Smile

Jak chce osiągnąć ten cel ?
W pierwszej kolejności chce was poinformować że nie zainwestuje w to ani złotówki swoich pieniędzy, wszystko co będę inwestował będzie pochodziło z zarobku.

Moje programy.
Pierwszym z nich będzie Firesub(chyba że się dogadam z pewnym userem to możliwa będzie zmiana):

Sposoby zarobku jakie wykorzystam dla subów do końca wakacji:
-Zbudowanie bazy fanpage o łacznej ilości fanów około 1mln lików, myśle żeby mieć to w 20 stronach po 50k lików.
-Naszykować 500 kont gotowych do spamu(nie tylko na facebooku).
-plus oczywiście na początku spam .

Drugim programem będzie CINSTALLER:

Mentor @[full2000]

Co do mentora myśle że większość go zna i nie ma sensu go opisywac, ze swojej strony chce tylko dodac że od samego początku rozmowy widać profesjonalizm i ma bardzo dobrze rozbudowaną baze pomocy dla swoich poleconych.

Sposoby zarobku jakie wykorzystam dla PPI:
-Żeby nie zaśmiecać swoich fanpage samymi subami będę udostępniał real content z PPI.
-Zbudowanie kilku blogów pod ppi i stopniowe ich pozycjonowanie.(z pozycjonowaniem jest mały problem ponieważ się kompletnie nie znam na seo)

RevShare:
Dużą częśc zarobków będę wpłącał w programy tego typu, napewno nie będę działał tylko na jednym programie, podziele to na kilka tych najbardziej stabilnych żeby w razie ewentualnej straty aż tak tego nie odczuć.


Programy na których będę działał podam przed pierwszymi wpłatami i dodam równiez nick osoby która mnie poprowadzi. Narazie mam kontakt z 2 dobrymi earnerami którzy się tym zajmują.

Po maturach posty będę udostępniał max co 2 dni.