Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. (/Temat-Inwestycja-Taniej-kup-drozej-sprzedaj-129817)

Strony: 1 2


Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - Dan!el - 29-02-2016 09:48

Witam.
Otóż mam do was pytanie. Planuję zainwestować na początek jakieś 300 zł. Chciałbym usłyszeć wasze opinie o zainwestowaniu na przykład w rzeczy zakupione z geeka, wish, hurtowni itp i sprzedania ich na polskim rynku za drożej. Myślicie ze byłoby to opłacalne czy to dość mocno wypalony interes ? Smile


RE: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - averegen - 29-02-2016 10:16

Musisz miec swoja dzialalnosc i obczaj rynek. Oplaca sie zawsze tylko musisz trafic w nisze. Pozdrawiam


RE: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - Dan!el - 29-02-2016 10:39

O działalności to wiem, ale żeby znaleźć nisze to będę wystawiał po jednym produkcie danej marki i kategori i sprawdzał w ten sposób będę zbyt na dany przedmiot i możliwość przebitki. Czekam na kolejne opinie bądź sugestie. Smile


RE: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - MaLiN - 29-02-2016 10:42

Według mnie kwota za mała. Ryzyko również spore, bo nie masz potencjalnych odbiorców/kupujących. Już sporo osób podobnie działa i może się okazać, że zostaniesz z zakupionym towarem, z którym nie będziesz miał co zrobić.


RE: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - Dan!el - 29-02-2016 10:46

A w jaki sposób mógłbym nabyć potencjalnych odbiorców? Jakaś strona internetowa, fanpage, coś w ten deseń?


RE: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - MaLiN - 29-02-2016 10:51

To zależy od różnych czynników. Na przykład czy masz własną działalność gospodarczą. Możesz jechać na bazar w soboe z tymi rzeczami które zakupisz i stać 6 godzin i nic nie sprzedać. Możesz również wystawić na OLX czy też innych portalach ogłoszeniowych. Słyszałem, że niektórzy dogadywali się też ze sklepami "wszystko za 5zł"


RE: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - Dan!el - 29-02-2016 10:57

Dogadywac się że sklepami za 5 zł w celu pozyskania klienta czy w celu pozyskania taniego towaru?


RE: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - MaLiN - 29-02-2016 11:02

Nie. W celu sprzedaży im towaru, który zakupiłeś np. na Wish (Oni kupują często w hurtowniach od chińczyków i takich sklepów internetowych nie znają)


RE: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - Dan!el - 29-02-2016 11:08

Takie hurtownie Chińczyków są ogólnodostępne czy tylko po znajomości można dostać taki towar jaki oni dostają do tych swoich sklepików? Ale czy to będzie mi się jakoś kalkulowalo? Ja zakupie przedmiot dajmy na to za 10 zł, oni sprzedają wszystko za 5 zł czyli ja będę musiał sprzedać im go za mniej niż 5 zł żeby oni mieli jakiś zysk, chyba, ze w jakiś inny sposób to działa.


RE: Inwestycja- Taniej kup, drożej sprzedaj. - MaLiN - 29-02-2016 11:24

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale na południe od Warszawy są na przykład 2 takie chińskie hurtownie: Maximus oraz Wólka Kosowska.

Nie znam aż tak bardzo tej branży.

(29-02-2016 11:08)Dan!el napisał(a):  Ale czy to będzie mi się jakoś kalkulowalo? Ja zakupie przedmiot dajmy na to za 10 zł, oni sprzedają wszystko za 5 zł czyli ja będę musiał sprzedać im go za mniej niż 5 zł żeby oni mieli jakiś zysk, chyba, ze w jakiś inny sposób to działa.

Ale Ty chcesz do tego interesu jeszcze dopłacać? Wink