Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do zamknięcia (/Temat-Do-zamkniecia-129797)



Do zamknięcia - dirtr - 28-02-2016 18:41

Do zamknięcia


Jak wykorzystać facebookową baze mejli w pliku CSV - Mikey - 29-02-2016 00:42

Masz same [email protected] czy [email protected] tez? Możesz użyć maili dodając te osoby do znajomych.


RE: Jak wykorzystać facebookową baze mejli w pliku CSV - DonWestbam - 29-02-2016 15:27

a w jaki sposób można dodać te osoby do znajomych Big Grin ?


RE: Jak wykorzystać facebookową baze mejli w pliku CSV - dirtr - 01-03-2016 00:38

(29-02-2016 00:42)Mikey napisał(a):  Masz same [email protected] czy [email protected] tez? Możesz użyć maili dodając te osoby do znajomych.

Mam też z nazwą. A oprócz dodania do znajomych? Jakoś zaprosić do grupy ale masowo automatycznie lub do fanpage?


Jak wykorzystać facebookową baze mejli w pliku CSV - Mikey - 01-03-2016 00:43

Z tego co wiem, to sie nie da..


RE: Jak wykorzystać facebookową baze mejli w pliku CSV - dirtr - 02-03-2016 23:04

Znalazłem sposób jak można zaprosić wszystkich ludzi do fanpage za pomocą kontaktów w pliku CSV. Mam pytanie czy ktoś dysponuje dużą ilością takich adresów?

EDIT: Maksymalnie 5000 więc i tak nic z tego żeby wysłać większą ilość. Tak więc już nie potrzebuje


Do zamknięcia - Artinesse - 01-03-2018 21:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.