Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CSGODouble $wagBot [Gwarantowany profit] [Małe ryzyko] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: CSGODouble $wagBot [Gwarantowany profit] [Małe ryzyko] (/Temat-CSGODouble-wagBot-Gwarantowany-profit-Male-ryzyko-129780)



CSGODouble $wagBot [Gwarantowany profit] [Małe ryzyko] - Soylent - 28-02-2016 14:30

Tutaj bocik ode mnie.

Zapytacie jak działa i czym różni się od tych już wam znanych:
1. Bot betuje 1/2/3/4/5/... (jest to w pełni konfigurowalne) razy na ten sam kolor. Sugeruję ustawić to na 3 - małe ryzyko i duży zysk.

2. Bot zaczyna obstawiać od 30 coinsów (To też jest konfigurowalne, możesz ustawić nawet 1 Wink)

3. Bot obstawia czarne kiedy jest tzw. "train" czerwonych i na odwrót.
Ale kiedy bot przegra podwaja bet. Uważaj jak wysoki ustawiasz początkowy bet.

4. Bot wysyla 15% z Waszych wygranych do mnie. Uważam, że jest to uczciwa cena, gdyż udostępniam go publicznie, za darmo.

Aby zmienić wartości obstawiania zmień rowToBet=2,coinsToBet2=30

Profity:

Instalacja:
  • Otwórz http://pastebin.com/raw/aX0dPK7R i skopiuj kod
  • Idź do CSGODouble, zaloguj się
  • Otwórz konsolę (Chrome: Ctrl+Shift+J / Firefox Ctrl+Shift+K)
  • Wklej kod oraz ustaw go pod siebie i potwierdź enterem



RE: CSGODouble $wagBot [Gwarantowany profit] [Małe ryzyko] - browsky - 29-02-2016 22:52

Odpiszesz na pw? Nie działa mi ten bot.


RE: CSGODouble $wagBot [Gwarantowany profit] [Małe ryzyko] - spaltooln - 02-03-2016 11:06

Predzej czy pozniej i tak przegracie wszystko korzystajac z botow stawiajacych na dany kolor oraz grajac progresja. Co powiesz na train 17 redow pod rzad? Smile


RE: CSGODouble $wagBot [Gwarantowany profit] [Małe ryzyko] - palma111 - 08-03-2016 14:32

Uważam, że nie powinno się udostępniać takich programów.
Ten system nie działa! Przynajmniej nie w wirtualnym kasynie...