Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy PPI (/Temat-Dziennik-Pracy-PPI-129778)



Dziennik Pracy PPI - Brzeziu - 28-02-2016 14:03

Postanowiłem zacząć prowadzić dziennik pracy, ponieważ może się to okazać zachętą dla zmiany z dotychczasowego sposobu zarabiania, bądź też pozostania przy aktualnym. Przed zmianą zarabiałem na PPA mając po około 50 klików dziennie, czyli stosunkowo mało. W miesiąc udało mi się zarobić niespełna 50$. Wczoraj przeczytałem o nowym sposobie jakim jest PPI i postanowiłem go przetestować. Dzisiaj około godziny 13 czasu polskiego zmieniłem wszystkie dotychczasowe linki PPA na PPI i zobaczymy jaki będzie efekt. Mogę się pochwalić tym, że już o 13:21 miał miejsce pierwszy lead w wysokości 0,05$. Niedużo, ale wyższa konwersja może wpłynąć na wyższy zarobek. Korzystam z CInstaller i cały czas rozwijam swoją metodę zarabiania. Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia!


RE: Dziennik Pracy PPI - full2000 - 28-02-2016 17:27

50 klików dziennie to za mało,

postaraj się o większe zaplecze,

bo ppi to świetna metoda zarobku,

będę zaglądał i śledził, powodzenia ! Smile


RE: Dziennik Pracy PPI - Brzeziu - 29-02-2016 14:08

Małe podsumowanie z ostatnich 24h. Konwersja była większa i wynosiła około 14%(172kliki/22leady). Jednak nie przełożyło się to na zarobki, co widać na zamieszczonym zdjęciu. Dzisiaj znowu przeskoczyłem na PPA, bo jestem ciekawy efektu. W PPA wystarczy jeden lead, żeby pobić wczorajszy 1-dniowy zarobek na PPI. Wiem, że jeden dzień nie jest miarodajny, ale domniemywam, że w PPA można zarobić znacznie więcej. Nie skreślam PPI, jednak uważam, że nie jest to dobra metoda na moim sposobie działania. Przewiduję, że w miesiąc czasu mógłbym zarobić na PPI około 60-70$ ciągle rozwijając moją metodę zarobki. Na PPA suma ta, może przekroczyć 100$. Czekam na efekt i z całą pewnością przedstawię go w tym temacie.


[Obrazek: zarobki.jpg]


RE: Dziennik Pracy PPI - full2000 - 01-03-2016 11:00

(29-02-2016 14:08)Brzeziu napisał(a):  Małe podsumowanie z ostatnich 24h. Konwersja była większa i wynosiła około 14%(172kliki/22leady). Jednak nie przełożyło się to na zarobki, co widać na zamieszczonym zdjęciu. Dzisiaj znowu przeskoczyłem na PPA, bo jestem ciekawy efektu. W PPA wystarczy jeden lead, żeby pobić wczorajszy 1-dniowy zarobek na PPI. Wiem, że jeden dzień nie jest miarodajny, ale domniemywam, że w PPA można zarobić znacznie więcej. Nie skreślam PPI, jednak uważam, że nie jest to dobra metoda na moim sposobie działania. Przewiduję, że w miesiąc czasu mógłbym zarobić na PPI około 60-70$ ciągle rozwijając moją metodę zarobki. Na PPA suma ta, może przekroczyć 100$. Czekam na efekt i z całą pewnością przedstawię go w tym temacie.


[Obrazek: zarobki.jpg]

Ewentualnie można zrobić tak :
Mirror #1 - PPA
Mirror #2 - PPI
Wielu earnerów tak robi i podobno daje to dobre efekty Smile


RE: Dziennik Pracy PPI - Brzeziu - 01-03-2016 14:25

Cytat:Ewentualnie można zrobić tak :
Mirror #1 - PPA
Mirror #2 - PPI
Wielu earnerów tak robi i podobno daje to dobre efekty Smile

Właśnie zastanawiałem się nad czymś takim, ale trochę się obawiam, że może to być strzał w nogę.

Jak mówiłem, zamieszczam zdjęcie z jednego dnia na PPA. Na zdjęciu nie ma jednego pobrania, które miało miejsce wczoraj, a wynosiło 0,14$. Ilość kliknięć porównywalna do dnia z PPI, ale nieco mniejsza.

[Obrazek: image.jpg]

Widać dokładnie jaką wielką moc ma w sobie PPA Smile Lecz nie skreślam PPI, dlatego wczoraj rozpocząłem prace nad projektem, gdzie będę wykorzystywał ten sposób zarobku. Wkrótce kolejne raporty Smile