Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z adsense - brak akceptacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Problem z adsense - brak akceptacji (/Temat-Problem-z-adsense-brak-akceptacji-129767)



Problem z adsense - brak akceptacji - Chada - 28-02-2016 11:46

Witam,
Mam problem, zgłosiłem strone do adsense i niestety nie została ona zaakceptowana, strona nie jest jakaś śmieciowa - profesjonalny serwis. Nie zaakceptowali bo strona ma niewystarczającą treść. Może ktoś mi pomóc? Co musiałbym zmienić itp. Strony nie chce tutaj podawać, mogę wysłać ją na priv jeśli chciałby mi ktoś pomóc.


RE: Problem z adsense - brak akceptacji - Leśniczy - 28-02-2016 19:08

Przecież Ci napisali co masz zrobić. Zgłoś stronę do AdSense gdy będzie na niej więcej zawartości - artykułów, postów, czy co tam masz.


RE: Problem z adsense - brak akceptacji - Chada - 28-02-2016 19:32

No spoko ale na stronie jest wystarczająco tekstu, musi chodzić o coś innego.


RE: Problem z adsense - brak akceptacji - bartheez - 28-02-2016 19:40

Wyślij inną stronę do akceptacji, później bez problemu dodasz reklamy też na obecną witrynę.


RE: Problem z adsense - brak akceptacji - mandez - 08-03-2016 11:12

Przy wypłacie i tak sprawdzą gdzie się wyświetlały reklamy i może być problem.


RE: Problem z adsense - brak akceptacji - PanCaro - 10-03-2016 04:09

(28-02-2016 19:08)Leśniczy napisał(a):  Przecież Ci napisali co masz zrobić.

Cóż... ludzie chcą zarobić grube $$$ na adsense a nie potrafią czytać.


(28-02-2016 19:32)Chada napisał(a):  No spoko ale na stronie jest wystarczająco tekstu, musi chodzić o coś innego.

NIE. GOOGLE to nie kobieta - tu nie ma "domyśl się".
Jak piszą, że mało tekstu TO JEST MAŁO TEKSTU a nie coś innego.... facepalm

Masz zbyt małe pojęcie o AdSense skoro stwierdzasz, że tekstu jest wystarczająco.


RE: Problem z adsense - brak akceptacji - bartheez - 10-03-2016 12:06

(08-03-2016 11:12)mandez napisał(a):  Przy wypłacie i tak sprawdzą gdzie się wyświetlały reklamy i może być problem.

Nigdy jeszcze się z czymś takim nie spotkałem więc to jest brednia Smile