Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Never Give Up - zawsze wierz w siebie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Never Give Up - zawsze wierz w siebie! (/Temat-Never-Give-Up-zawsze-wierz-w-siebie-129721)

Strony: 1 2


Never Give Up - zawsze wierz w siebie! - ElPolakoX - 27-02-2016 10:50

Jak już pewnie większość z was zauważyła jestem totalnym nieudacznikiem,ale mimo tego postanowiłem zabrać się za suby.Większość forumowiczów piszę że dziennik "pomaga" , więc postanowiłem też zabrać się za pisanie dziennika.Na początek wykupiłem SW , i myślę że jeśli poczytam to trafie na coś ciekawego.Móju cel to 50 zł do końca marca może nie jest on wysoki ale cóż od czegoś trzeba zacząć.

Zarobki:-15/50


RE: Nieporadny ja. - zozols1 - 27-02-2016 11:03

Nie ma co się tak załamywać i równać się z najgorszym. Każdy kiedyś od czegoś zaczynał. Każdy uczy się na własnych błędach. Tylko wytrwały znajdzie coś dla siebie i w tym zostanie na dłużej. Osobiście jestem właśnie w poszukiwaniu tego "czegoś" .
Never give up my brother Wink
Powodzenia.


RE: Nieporadny ja. - tomek019 - 27-02-2016 11:29

Zbyt ostro się oceniasz Smile każdy kiedyś zaczynał i tylko od Ciebie zalezy czy bedziesz brnal dalej czy sie poddasz Smile ale mysle ze cel 50zł na marzec to do osiagniecia BEZ ZADNEGO PROBLEMU Huh powodzenia !


RE: Nieporadny ja. - ElPolakoX - 27-02-2016 11:40

Niby cel nie jest duży ale kiedyś już próbowałem z tym,i nic nie wychodziło niestety a potrafiłem siedzieć od 5 do 8 godzin


RE: Nieporadny ja. - Uni3X - 27-02-2016 11:57

Czytaj poradniki, lub zapisz się pod mentora to pomoże tobie jeśli na temat zarabiania
masz nie zbyt dużą wiedzę


RE: Nieporadny ja. - ElPolakoX - 27-02-2016 11:58

(27-02-2016 11:57)Uni3X napisał(a):  Czytaj poradniki, lub zapisz się pod mentora to pomoże tobie jeśli na temat zarabiania
masz nie zbyt dużą wiedzę
Poradnik czytam cały czas,a mentora popszukam póżniej chyba że ktoś sam napiszę.


RE: Nieporadny ja. - nik5pl - 27-02-2016 12:18

50zł jesteś w stanie wycisnąć z adfly/shorte wystarczy stworzyć realne fejkowe ogłoszenia na olx "np. oddam 2 krzesła i stół" tym sposobem wpadał mi 1$ dziennie a teraz zarabiam w swojej całkowicie innej niszy Wink


RE: Nieporadny ja. - ElPolakoX - 27-02-2016 12:21

(27-02-2016 12:18)nik5pl napisał(a):  50zł jesteś w stanie wycisnąć z adfly/shorte wystarczy stworzyć realne fejkowe ogłoszenia na olx "np. oddam 2 krzesła i stół" tym sposobem wpadał mi 1$ dziennie a teraz zarabiam w swojej całkowicie innej niszy Wink
Dzięki za podpowiedź spróbuję Smile

Mam do was pytanko planuje zrobić stronkę,co zrobić aby był na niej ruch i aby ten ruch zamienić na $$


RE: Nieporadny ja. - ElPolakoX - 27-02-2016 14:10

Jest progres wszedłem na Firesub a tam.... 10.40 Big Grin prawdopodobie wpadły z spamu na grupach Smile

Zarobki: -4.60/50


RE: Nieporadny ja. - milosz998 - 27-02-2016 14:34

No widzisz. Czyli nie jesteś nieacznikiem, ja spamuję na 200 grupach i 10 to mam wejść.