Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 1000zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 1000zł (/Temat-Inwestycja-1000zl-129682)

Strony: 1 2


RE: Inwestycja 1000zł - osk4rr - 01-03-2016 21:02

(01-03-2016 20:01)smoku1996 napisał(a):  Walicjusz nie mając pojęcia o żadnej z podanych form inwestycji lepiej się w to nie pchaj bo zapewniam cię że na 100% wtopisz pieniądze. Zajmij się na poważnie giełdą czy forexem od poznania podstaw i występujących mechanizmów na tych rynkach a to nie będzie strata pieniędzy i czasu. Pozdrawiam weź sobie moje słowa do serca !!!

Mówisz, że na giełdzie na pewno nie straci? Big Grin
Może tak samo utopić kasę...


RE: Inwestycja 1000zł - Obywatel - 05-03-2016 12:09

(01-03-2016 21:02)osk4rr napisał(a):  
(01-03-2016 20:01)smoku1996 napisał(a):  Walicjusz nie mając pojęcia o żadnej z podanych form inwestycji lepiej się w to nie pchaj bo zapewniam cię że na 100% wtopisz pieniądze. Zajmij się na poważnie giełdą czy forexem od poznania podstaw i występujących mechanizmów na tych rynkach a to nie będzie strata pieniędzy i czasu. Pozdrawiam weź sobie moje słowa do serca !!!

Mówisz, że na giełdzie na pewno nie straci? Big Grin
Może tak samo utopić kasę...

Barziej mu chodziło o inwestycję w siebie, w naukę. To póżniej konkretnie zaprocentuje.


RE: Inwestycja 1000zł - osk4rr - 07-03-2016 16:42

(05-03-2016 12:09)Obywatel napisał(a):  
(01-03-2016 21:02)osk4rr napisał(a):  
(01-03-2016 20:01)smoku1996 napisał(a):  Walicjusz nie mając pojęcia o żadnej z podanych form inwestycji lepiej się w to nie pchaj bo zapewniam cię że na 100% wtopisz pieniądze. Zajmij się na poważnie giełdą czy forexem od poznania podstaw i występujących mechanizmów na tych rynkach a to nie będzie strata pieniędzy i czasu. Pozdrawiam weź sobie moje słowa do serca !!!

Mówisz, że na giełdzie na pewno nie straci? Big Grin
Może tak samo utopić kasę...

Barziej mu chodziło o inwestycję w siebie, w naukę. To póżniej konkretnie zaprocentuje.

A możliwe. To potwierdzam, że inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja Smile


RE: Inwestycja 1000zł - talina - 09-03-2016 09:15

Nie wiem czy jakoś sensownie można zainwestować 1000 zl Są to niewielkie pieniadze.Szukałabym jakiejś lokaty zakładanej od 1000 zł. Jeśli bedzie oprocentowana na 4% to zysk jest całkiem całkiem szczególnie biorąc pod uwagę to,ze załozenie przez internet to raptem kilka minut.
Zajrzyj sobie do tego działu:
http://www.forum-kredytowe.pl/f151/
Jest tutaj forum inwestycyjne.


RE: Inwestycja 1000zł - maslanka80 - 09-03-2016 14:02

(09-03-2016 09:15)talina napisał(a):  Nie wiem czy jakoś sensownie można zainwestować 1000 zl Są to niewielkie pieniadze.Szukałabym jakiejś lokaty zakładanej od 1000 zł. Jeśli bedzie oprocentowana na 4% to zysk jest całkiem całkiem szczególnie biorąc pod uwagę to,ze załozenie przez internet to raptem kilka minut.
Zajrzyj sobie do tego działu:
http://www.forum-kredytowe.pl/f151/
Jest tutaj forum inwestycyjne.

Pamiętaj że te 4% jest w skali roku czyli z 1000zł po 12miesiącach daje niby 40zł , ale jest jeden wałek .
INFLACJA przez którą maleje wartość nabywcza pieniądza innymi słowy za 1000zł obecnie kupisz 400 bochenków chleba a za 12 miesięcy np 370 bochenków. Czyli twoje 1040 może być mniej warte za rok niż obecny 1000zł Lol

Ja bym Ci proponował zakup BTC za tego tysiaka i ulokowanie na 2-3tygodnie w jakąś świeżą stronkę typu Avabitcoin.com ( Czysty link) .
Ewentualnie inwestycja długoterminowa ale wieczna. zakup udziałów na Cldmine.com ( czysty link). Jako mój ref 25% refbacku masz gwarantowane.
Jak wiadomo BTC rozwija się prężnie i codziennie zyskuje coraz większe zainteresowanie oraz zastosowanie jako środek płatniczy więc jego wartość rośnie i rośnie mimo chwilowych spadków . Heart


RE: Inwestycja 1000zł - CraftRidersPL - 12-03-2016 12:33

kryptowaluty są cholernie nieprzewidywalne, to mogę powiedzieć, co do inwestycji, bardzo duże zaufanie budzi program Recyclix ale tam nie będzie zwrotu 400% w miesiąc Wink

jak jesteś gotowy zaryzykować to kup jakąś krypto która może mocno wzrosnąć. Powiedzmy taki "KhanCoin" w ciągu dwóch dni cena wzrosła 4 krotnie Wink
Nie wspomnę o DEUR przez którego straciłem 3/4 inwestycji Tongue
kryptowaluty są nieobliczalne.

Jeśli nie chcesz ryzykować kolega wyżej wymienił CLDmine a ja polecam Recyclix, jeśli się na to zdecydujesz to polecam wpłacić po połowie do tych dwóch programów.

Przy inwestycjach wiedza jest bardzo ważna, szczęście też jest potrzebne bo nigdy nie ma 100% pewniaka, ale pamiętaj, nigdy nie inwestuj potrzebnych Ci, lub pożyczonych pieniędzy.