Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xrumer - maszynka do pozycjonowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Narzędzia (/Forum-Narzedzia-399)
+--- Wątek: Xrumer - maszynka do pozycjonowania (/Temat-Xrumer-maszynka-do-pozycjonowania-129677)

Strony: 1 2 3


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - autor12 - 04-04-2018 14:51

Nie chce tu powielać opini ale jak ktos ma zamiar stworzyc coś w sieci witryne która będzie sie liczyła z daleka od takich zabawek .
Co najwyżej do pozycjonowania zaplecza ale tez z umiarem
Dzisiejsze algorytmy google nie rzucają banami na lewo i prawo tylko znajdziesz swoja stronę na 13-16 podstronie google na większość fraz a szczególnie ta która jest główna dotyczącą twojej domeny .
ostatnio robiłem testy i strony z 3-5k linków ma gorsze pozycje niz strony z 100 , 200 linków ale konkretnych a wiec nie wiem czy jest sens inwestować w takie zabawki .
Chyba ze tworzymy masowo strony zapleczowe itd.


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - jestokejtu - 16-09-2018 07:53

Jeśli jesteś nastawiony na szybki zarobek to czemu nie? Po paru MSC filtr, więc tworzysz nowa stronę i dalej jedziesz. To zawsze się opłaca.


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - Spykey - 28-09-2018 17:11

polecam xrumer korzystam i sprawdza się świetnie Smile


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - perso - 17-06-2019 09:39

xRumer się sprawdza tylko do linkowania backlinków aby miały większą moc, linkowanie xrumerem właściwej strony to strzał w stope.


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - azaguzyz - 12-07-2019 12:26

Wszytko zależy od bazy modów. Można bez problemów linkować "właściwą" stronę.


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - s_matysik - 17-08-2019 13:32

Gdyby ktoś chciał kupić XRumer to mam 10 kodów zniżkowych na zakup XRumer + XEvil 4.0. Rabat -50% (XRumer RU).
Jeśli ktoś jest zdecydowany, poproszę o wiadomość na maila: [email protected]