Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xrumer - maszynka do pozycjonowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Narzędzia (/Forum-Narzedzia-399)
+--- Wątek: Xrumer - maszynka do pozycjonowania (/Temat-Xrumer-maszynka-do-pozycjonowania-129677)

Strony: 1 2 3


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - kabza - 27-05-2016 16:56

Xrumerem lecą tylko śmieciowe linki bez pisania własnych modów nie ma to najmniejszego sensu niestety. A jak ktoś chce to lepiej kupić blasta niż program Smile


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - s_matysik - 01-06-2016 16:38

(27-05-2016 16:56)kabza napisał(a):  Xrumerem lecą tylko śmieciowe linki bez pisania własnych modów

Używasz xRumera?

Standardowy xRumer może pozyskiwa dobre linki jak leci się na dobrych listach.
Można popracować jeszcze nad tekstowymi captcha, niestandardoymi polami co również pomoże zdobyć dobre linki.


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - Xrumer - 22-10-2016 04:00

Xrumer moc ma, zależy jak używasz Smile


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - WojciechMatula - 22-02-2017 10:07

Xrumerem można pozyskać bardzo jakościowe linki. Wszystko kwestia tego jakie bazy i moduły posiadamy. Do tego ważne jest też dodatkowe podpięcie zewnętrznych captcha - wtedy rejestrujemy się do mniej zaspamowanych miejscówek.


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - kevin19x - 24-05-2017 10:15

ja zastanawiam się nad zakupem xrummera ze wzgledu na xevil .Podobno program ten umożliwia znaczne zredukowanie kosztów captchy. Ktoś korzystał?


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - Carramba - 14-07-2017 15:21

(24-05-2017 10:15)kevin19x napisał(a):  ja zastanawiam się nad zakupem xrummera ze wzgledu na xevil .Podobno program ten umożliwia znaczne zredukowanie kosztów captchy. Ktoś korzystał?

Przed premierą xevil na captche wydawałem średnio ok 10-20$ dziennie. Korzystając z xevila na captche w 2captcha wydaję 10$ tygodniowo. Różnica ogromna.

Jak ktoś nie miął styczności z xevilem mogę pokazać przykłady na priv jak śmiga, poza tym jest sporo filmików na yt oraz poradników jak podpiąć pod inne programy jak gsa,xneolink,zennoposter.


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - vsmortal - 15-03-2018 17:05

Da się odpalić xevila żeby jednocześnie działał z xrumerem i senuke cracked?


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - Hoolig4n - 15-03-2018 18:45

(27-05-2016 16:56)kabza napisał(a):  Xrumerem lecą tylko śmieciowe linki bez pisania własnych modów nie ma to najmniejszego sensu niestety. A jak ktoś chce to lepiej kupić blasta niż program Smile

jak masz śmieciowe listy, to lecą śmieciowe linki Tongue i nie gadaj, że bez własnych modów nie ma sensu. W krótkim czasie zwrócił mi się kilka razy


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - szal - 18-03-2018 09:33

ja bym się złożyć na to narzędzie w 4 osoby . Ktos chętny /


RE: Xrumer - maszynka do pozycjonowania - vsmortal - 21-03-2018 11:59

@szal jak złożyć w 4 osoby? pewnie jeszcze w w wersję lite Big Grin


Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2