Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opłaty za konto w option trade ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Opłaty za konto w option trade ? (/Temat-Oplaty-za-konto-w-option-trade-129675)

Strony: 1 2


Opłaty za konto w option trade ? - b_ek - 26-02-2016 11:31

Witam, mam takie pytanie, czy za prowadzenie konta w option trade pobierane są opłaty ?? Dodam jeszcze, że posiadam konto demo, na live nic nie wpłacalem.


RE: Opłaty za konto w option trade ? - MaLiN - 26-02-2016 14:39

Nie ma żadnych opłat za prowadzenie konta.


RE: Opłaty za konto w option trade ? - b_ek - 26-02-2016 20:27

Dzięki za odpowiedź. Ćwiczę dalej Smile
Temat do zamknięcia.


RE: Opłaty za konto w option trade ? - ChoGath - 26-02-2016 20:31

Ciekawe bo dostałem od nich maila że opłaty zaczną być pobierane


RE: Opłaty za konto w option trade ? - Scoobyx - 27-02-2016 10:50

(26-02-2016 20:31)ChoGath napisał(a):  Ciekawe bo dostałem od nich maila że opłaty zaczną być pobierane

Możesz wrzucić tutaj kopię tego maila? Albo więcej informacji, jest tam jeszcze coś napisane?


RE: Opłaty za konto w option trade ? - MaLiN - 27-02-2016 12:19

(26-02-2016 20:31)ChoGath napisał(a):  Ciekawe bo dostałem od nich maila że opłaty zaczną być pobierane

Dziwne, jeszcze dla pewności pytałem na supporcie, bo trochę mnie pytanie zaintrygowało, ale również dostałem odpowiedź że nie ma żadnych opłat. Może chodzi Tobie o innego brokera?


RE: Opłaty za konto w option trade ? - Krakersik - 05-03-2016 14:37

Na 100% nie ma opłat - spokojnie Wink


RE: Opłaty za konto w option trade ? - Pan Inwestor - 06-03-2016 12:46

Coś chyba jest na rzeczy z opłatami, bo mnie również zbyli z tym pytaniem na czacie. Napisałem oficjalnego maila, zobaczymy co odpiszą. W regulaminie również nie widzę żadnej wzmianki o opłatach. Czy autor wątku może powiedzieć skąd to pytanie odnośnie opłat się u Ciebie pojawiło?


RE: Opłaty za konto w option trade ? - b_ek - 20-03-2016 12:16

sorry, że tak późno odpowiadam. Po prostu czytając inne posty natrafiłem na odpowiedź któregoś użytkownika o planowanym pobieraniu opłat za konta. Być może były to tylko czyjeś przypuszczenia dlatego założyłem temat aby rozwiązać tę wątpliwość co do tych opłat. Ci którzy wypowiadali się wyżej twierdzą, że opłat się nie ponosi.


RE: Opłaty za konto w option trade ? - pies333 - 20-03-2016 19:42

nie ma nic. gram tam jakis czas juz