Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankiety Clixsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Ankiety Clixsense (/Temat-Ankiety-Clixsense-129670)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Ankiety Clixsense - Owl_ - 02-11-2016 19:31

Tragizujecie, moja najnowsza wyplata z tego "badziewia": klik <<-- Uzbierana w 49 dni. Dałoby się trochę szybciej uzbierać, ale w międzyczasie kupiłem jeszcze kilka kont Premium dla najbardziej aktywnych i najstarszych stażem poleconych.


RE: Ankiety Clixsense - MrocznyKILL - 02-11-2016 19:34

(02-11-2016 19:31)Owl_ napisał(a):  Tragizujecie, moja najnowsza wyplata z tego "badziewia": klik <<-- Uzbierana w 49 dni. Dałoby się trochę szybciej uzbierać, ale w międzyczasie kupiłem jeszcze kilka kont Premium dla najbardziej aktywnych i najstarszych stażem poleconych.

Jak na niecałe 2 miechy na prawdę fajna sumka biorąc pod uwagę to że pewnie spora część jest zdobyta pasywnie. Ile masz ref w clix ?


RE: Ankiety Clixsense - Owl_ - 02-11-2016 19:44

No waśnie cały ambaras w tego typu programach polega na cierpliwym budowaniu siatki poleconych. Ty MrocznyKILL bardzo dobrze o tym wiesz, ale sporo ludzi źle podchodzi do takich programów, i liczy na kokosy z samego wypełniania ankiet.
Aktywnych poleconych mam około 200 (ale buduję siatkę poleconych od kilku ładnych lat).
A zarobek masz rację, jest to zarobek prawie pasywny, ponieważ codziennie klikanie nie jest tutaj wymagane.

PS ClixSense to długoterminowy program PTC, z realnym planem biznesowym (płaci od 2007 roku). Tutaj nie zarabia się na Adpackach, dlatego niestety trzeba się nastawić na cierpliwe, i długoterminowe budowanie siatki poleconych. Jeśli będziesz miał już dużo aktywnych poleconych, to warto kupić wtedy konto Premium, które praktycznie podwaja prowizje od poleconych. Nie da się od razu szybko i dużo zarabiać w takich programach Smile

Ja zarabiam na czysto mniej-więcej około $ 100 na miesiąc, ale przy 200 aktywnych poleconych. Ile trzeba by zainwestować w program Revenue Share, Poznzi, Hyip, żeby tyle zarabiać na czysto? Pewnie całkiem sporo. Dlatego osobiście wolę spokojnie i cierpliwie budować siatkę poleconych w Clixense. W dłuższej perspektywie da się tutaj zbudować, całkiem fajny, dodatkowy zarobek.


RE: Ankiety Clixsense - brak - 15-11-2016 22:19

Ja pierwsze 17$ zarobionych w Clixsense wydałem od razu na Konto Premnium , i zwróciło się w około miesiąc, świetny program, często ankiety wywala ale 31 poleconych już mam aktywnych z 46 wszytskich .


RE: Ankiety Clixsense - pekulski104 - 28-11-2016 18:26

Witam dalej jest problem z ankietami ? czy tylko u mnie bo wypełniam wszystko a potem nie zalicza mi tych ankiet...


RE: Ankiety Clixsense - Owl_ - 28-11-2016 18:43

W każdej ankiecie tak masz? Czasami takie błędy się u mnie zdarzają, ale na pewno nie przy każdej ankiecie.

Pamiętaj też, żeby nie zamykać strony po ukończeniu ankiety, dopóki ankieta nie zostanie zaliczona przez ClixSense (powinna pojawić się informacja, że ankieta jest zaliczona).


RE: Ankiety Clixsense - brak - 03-12-2016 17:48

Wiadomo że z ankietami są problemy bo firmy które wydają te ankiety szukają docelowej grupy ankietowanych a nie każdego kto się nawinie.


RE: Ankiety Clixsense - Bitu - 26-01-2017 01:11

(28-11-2016 18:43)Owl_ napisał(a):  Pamiętaj też, żeby nie zamykać strony po ukończeniu ankiety, dopóki ankieta nie zostanie zaliczona przez ClixSense (powinna pojawić się informacja, że ankieta jest zaliczona).

Ale ze mnie imbecyl, teraz już wiem, o co chodziło z tymi ankietami. Dżyzas.Rolleyes


RE: Ankiety Clixsense - sircreed - 27-01-2017 21:16

A jak wy robicie te ankiety aby zaliczało?
Ja wiecznie co bym ni kliknął to informacja że odpadam Sad


RE: Ankiety Clixsense - Leos2011 - 27-01-2017 21:23

Trzeba tak zaznaczać, by zaliczyło Smile