Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polski ruch - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Polski ruch (/Temat-Polski-ruch-129658)

Strony: 1 2


RE: Polski ruch - full2000 - 16-11-2016 19:46

(28-02-2016 15:58)Bajcepz napisał(a):  Również radziłbym Ci się skupić na USA. Ja zarabiałem na PL, jednak serwis peribstallbucks poleciał w kulki i zmniejsZył stawkę dla PL, przez co stało się to teraz nieopłacalne...

W ostatnim czasie ponownie zmniejszyli stawki co już jest totalną porażką... Polecam inny serwis - CInstaller (link do tematu, klik!)

(10-03-2016 18:59)toonwie napisał(a):  Jak ma się niszę nie zajmującą dużo czasu można zawsze coś zarobić Smile

A propos nisz, polecam ten wątek -> http://zarabiam.com/Temat-Nisze-inne-niz-h-cki-122561


RE: Polski ruch - fotek007 - 17-11-2016 18:08

polecam ci program Amonetize, unikaj resellerow tj. CInstaller, TrueMediaPartner, obydwa programy korzystają z instalatora Amonetize.


RE: Polski ruch - full2000 - 01-02-2017 23:37

Program CInstaller (link do tematu) nie jest resellerem Amonetize jak to zwykł nazwać "znawca ppi" - patrz post wyżej. Gdyby ktoś mi nie wierzył to polecam zapytać oficjalny support Cliq Media Ltd. Można to zrobić kontaktując się bezpośrednio na skype- cliqmedia. Serdecznie pozdrawiam, full2k Smile


RE: Polski ruch - fotek007 - 07-02-2017 00:13

taaa bo oficjalny support przyzna sie ze jest resellerem Big Grin jeden napisze wprost "ze jest" tak jak "TrueMediaPartner" ktore juz nie istnieje... a drugi bedzie strzelał głupa ze nie jest tak jak to CInstaller. CINSTALLER JEST W 100% RESELLEREM AMONETIZE...ten sam instalator, wystarczy zarejestrowac sie w amonetize i porownac..w amonetize pracowalem ponad 2 lata, wiec nie dla mnie te twoje bajeczki kolego.


RE: Polski ruch - full2000 - 09-02-2017 23:26

(07-02-2017 00:13)fotek007 napisał(a):  taaa bo oficjalny support przyzna sie ze jest resellerem Big Grin jeden napisze wprost "ze jest" tak jak "TrueMediaPartner" ktore juz nie istnieje... a drugi bedzie strzelał głupa ze nie jest tak jak to CInstaller. CINSTALLER JEST W 100% RESELLEREM AMONETIZE...ten sam instalator, wystarczy zarejestrowac sie w amonetize i porownac..w amonetize pracowalem ponad 2 lata, wiec nie dla mnie te twoje bajeczki kolego.

Co ma instalator do bycia resellerem?

Tym mi udowodniłeś, że dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Poziom wiedzy o ppi masz zerowy w dodatku założyłeś nowe konto na tym forum tylko po ty by oczerniać inne konkurencyjne serwisy.

Wierzysz w takie bajki, że jak ktoś zobaczy twoj spam to zrezygnuje ze współpracy z danym serwisem? Kto będzie chciał zostać to i tak zostanie Smile