Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na ten moment - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na ten moment (/Temat-Zarabianie-na-ten-moment-129650)



Zarabianie na ten moment - kanapka14 - 25-02-2016 21:00

Witam. Jestem po długiej przerwie od zarabiania w internecie. Wcześniej zarobiłem moze ponad 1000zł na ppa/sub sms ale drażniło mnie to, że w 99% polega to na oszukiwaniu ludzi co mi się nie bardzo podoba. Wracając po tak długim czasie przeglądając teraz forum z chęcią powrotu czuję się totalnie zagubiony i zmieszany. Czy jest tutaj ktoś kto zarabia na nie oszukiwaniu innych i mógłby mi pomóc lub chociaż podać jakieś wskazówki na jakich stronach zarabia etc.? Każda rada jest przydatna. Z góry dzięki.


RE: Zarabianie na ten moment - Zaperr44 - 25-02-2016 21:36

HYIP
Opcje Binarne


RE: Zarabianie na ten moment - Czaq - 25-02-2016 21:43

Sprzedaż allegro, buxy no i mniej szkodliwe ale nadal oszustwo-PPI.


RE: Zarabianie na ten moment - Wojtek574 - 26-02-2016 07:46

Skracanie shorte,adfl robisz fejk konto na fb dołączasz do grup typu Kraków,Białystok,Warszawa itp i wrzucasz jakies np najnowsze informacje z tego miasta albo o uchodzcach o ktorych jest glosno. Ja np wrzuciłem post o tym ze koles sie upil na śmierć i jak byl juz w kostnicy to wstał i poszedl do domu dobrze sie to u mnie sprzedawalo ludzie komentowali lajkowali i najważniejsze udostepniali nawet teraz jak juz minelo sporo czasu od tamtego posto to czasami ktos jeszcze w to wychodzi i czyta. Mozesz również założyć fp z najnowszymi wydarzeniami ale ciężko troche taki fp rozkręcić (mam na sprzedaż taki fp jak cos Wink) lub widziałem na fb ze jeden koleś ma fp o samochodach i wrzuca na niego ogłoszenia z otomoto i olx i ludzie lajkuja i komentują choć nie widziałem jego zarobków strzelam ze napewno nie narzeka Smile Jezeli masz ochotę wejść w skracanie i chciałbys trochę mi pomóc poprzez zrobie konta przez refa to sie odezwij lub tez mozesz isc z tym do mysc o jest wedlug mnie jednym z najlepszych jezeli chodzi o skracanie Smile Mam nadzieję ze chociaż trochę pomogłem Smile


RE: Zarabianie na ten moment - dariuszxdd - 26-02-2016 09:55

Ja zarabiam, na nie oszukiwaniu.
Zainteresowany ?
Pisz Priv


Zarabianie na ten moment - surfer0700 - 26-02-2016 09:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.