Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock dla Zlisterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Restock dla Zlisterów (/Temat-Restock-dla-Zlisterow-12957)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Restock dla Zlisterów - Xavo - 05-09-2010 10:52

Z-Lister's — you're invited to an exclusive Z–List only redemption! If you haven't yet redeemed a prize on Lockerz, here's your chance! We'll be holding this redemption very soon so stay tuned to the hallway for more details!


Więc coś jednak zaczyna się dziać.


RE: Restock dla Zlisterów - MateX - 05-09-2010 13:00

Ja już niestety zamówiłem skina na iphona i dwie tapetki ;/


RE: Restock dla Zlisterów - adamsonm - 05-09-2010 14:48

a ja PP $25 więc pewnie też nie będę miał dostępu


RE: Restock dla Zlisterów - LovingBoy - 06-09-2010 19:07

a o której godzinie ma być


RE: Restock dla Zlisterów - Grabowkers - 06-09-2010 19:32

@LovingBoy
Tego raczej się nie dowiemy. Lockerz nigdy godziny nie podaje, co najwyżej dzień (i to bardzo rzadko).


RE: Restock dla Zlisterów - Tech - 07-09-2010 14:14

(06-09-2010 19:07)LovingBoy napisał(a):  a o której godzinie ma być
(06-09-2010 19:32)Grabówkers napisał(a):  @LovingBoy
Tego raczej się nie dowiemy. Lockerz nigdy godziny nie podaje, co najwyżej dzień (i to bardzo rzadko).

Oj coś kolega widzę niezbyt na bieżąco jest Tongue Dzień uzupełnienia jest już podawany od jakiegoś czasu (i pewnie będzie dalej) przy restockach shopowo-tapetowych.

Co do restocku dla z-listerów, którzy nic jeszcze nie zamówili to zostanie podany dokładny dzień i godzina. Jak się będzie restock zbliżał to pewnie napiszą na hallwayu, albo wam mejle wyślą, czy coś Tongue


RE: Restock dla Zlisterów - Grabowkers - 07-09-2010 16:22

W takim razie sorry jeśli kogoś nieświadomie wprowadziłem w błąd :S
Przez całe wakacje nie zaglądałem na lockerz. Kiedyś daty generalnych restocków nie były podawane Tongue


RE: Restock dla Zlisterów - Tech - 07-09-2010 18:41

(07-09-2010 16:22)Grabówkers napisał(a):  W takim razie sorry jeśli kogoś nieświadomie wprowadziłem w błąd :S
Przez całe wakacje nie zaglądałem na lockerz. Kiedyś daty generalnych restocków nie były podawane Tongue

Spoko, każdy się może pomylić Smile

Co do generalnych restocków to tu masz rację, z tym, że żadnego generalnego nie było już od miesiąca i prawdopodobnie nigdy już nie będzie. Zamiast tego ma wejść teraz 24/7.


RE: Restock dla Zlisterów - cinexik - 07-09-2010 21:35

oo!
super<33


RE: Restock dla Zlisterów - paskur - 08-09-2010 07:31

zamowilem tylko paypale i jakies papryczki ;/
czy to restock dla mnie?