Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock dla Zlisterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Restock dla Zlisterów (/Temat-Restock-dla-Zlisterow-12957)

Strony: 1 2 3 4 5


Restock dla Zlisterów - haggard - 03-09-2010 06:00

Cytat:The Z-list only redemption will be any Zlister around the world who has not redeemed a shipped prize (wallpapers were not shipped prizes)
about 5 hours ago via web

Restock dla ZList dla zlisterów z całego świata, którzy nigdy nie zamówili wysyłanej nagrody(wg mnie rzeczowej typu ipod Tongue) (wall papiery nie są "wysyłanymi nagrodami")

Wcześniejszy wpis

Cytat:...Z-List only redemption for those who have never redeemed a prize.

Restock dla ZListerów, którzy nie zamówili nagrody.


Informacje z Twittera Kathy


RE: Restock dla Zlisterów - BartuS - 03-09-2010 06:28

To fajnie. Ja juz zamawiałem ;]


RE: Restock dla Zlisterów - Mlody666 - 03-09-2010 06:55

ale kiedy niby to ma byc? No chyba że chodzi o tą nowa formą PTZ plase o której pisali że bedzie można zamawiac nagrody 24/7 (zamiast general redemtion) wpis z hallway wklejam poniżej:

Cytat:Redemption Update: The long awaited new chapter for PTZ Place is about to debut. Yes, 24/7 is coming soon and will provide all members the chance to redeem through the day, everyday! This will replace what we used to call "General" redemptions. In the meantime, we'll continue to offer more frequent, exclusive redemptions. Check back every day for more info about launch dates and details.

Pozostaje jeszcze pytanie jakie bedą ceny na Tongue[/quote]


RE: Restock dla Zlisterów - NaoS - 03-09-2010 11:30

A jak ktoś zamówił paypal, to już nie może wziąć udziału?


RE: Restock dla Zlisterów - BartuS - 03-09-2010 12:04

Jak zamówiłeś tylko tapetke za 60ptz, to możesz w nim uczestniczyć, a jak coś innego, lepszego, już nie możesz.

@haggard, dasz źródło i link ?


RE: Restock dla Zlisterów - Monster - 03-09-2010 12:19

Ja zamawiałem tylko PayPale i skąd pewność że nie będę mógł brać udziału


RE: Restock dla Zlisterów - MotorniczyTramwaju - 03-09-2010 12:22

@Monster

będziesz mógł brać udział, ponieważ to restock dla tych, którzy nie zamówili "fizycznej" nagrody, czyli takich, które były wysyłane kurierem. Wynika to z postu Kathy na Twitterze:
Cytat:The Z-list only redemption will be any Zlister around the world who has not redeemed a shipped prize (wallpapers were not shipped prizes)



RE: Restock dla Zlisterów - NaoS - 03-09-2010 12:31

Może ktoś napisze w tej sprawie, żeby nie było żadnych wątpliwości?


RE: Restock dla Zlisterów - Bandito821 - 03-09-2010 13:13

czyli jak zamowilem termos to juz nie bede mogl wziosc udzialU? ;/


RE: Restock dla Zlisterów - haggard - 03-09-2010 13:17

(03-09-2010 12:04)BartuŚ napisał(a):  Jak zamówiłeś tylko tapetke za 60ptz, to możesz w nim uczestniczyć, a jak coś innego, lepszego, już nie możesz.

@haggard, dasz źródło i link ?

Ksavitt - twitter