Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam pomysł na kanał yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mam pomysł na kanał yt (/Temat-Mam-pomysl-na-kanal-yt-129541)



Mam pomysł na kanał yt - bartekct - 23-02-2016 19:37

Cześć Smile

Mam pomysł na kanał z prankami, tak wiem trochę oklepane ale nadal ludzie to oglądają i będą oglądać Smile Nie mam jeszcze nic oprócz fake konta na fb z 300 znajomymi, budżet na start to ok 1000zł+500zł reklame i wg. Plan jest taki by nagrać ok 5 filmów a potem regularnie 2-3 miesięcznie

1. Czy ktoś może mi doradzić jaką kamerkę kupić? aby dawała radę w nocy w oświetlonym mieście (w grę wchodzą używane bo tylko one się mieszczą w budżecie)
2.Jak to jest w wulgaryzmami na yt? bo podobno nie wolno a co chwile słychać u wielu ku*wy, ch*je itp Smile
3.Jak to jest, że niektórzy dodają "sławne" piosenki znanych autorów? wystarczy dodać link do piosenki w opisie i wszystko jest git?( mam tu na myśli wardege i jego filmik co wyskakuje z kosza i tańczy).

Będę pytać jak jeszcze coś przyjdzie mi do głowy
pozdrawiam Smile

edit:
PS, Dodam, że myślałem nad tym już dawno i najciekawsze jest to, że kilka pranków które wymysliłem i spisałem na kartce wrzuciło kilku inny znanych youtuberów, np. Remi i śmierc (miałem wersje bardziej mroczną)


RE: Mam pomysł na kanał yt - zlotamysl - 23-02-2016 20:19

Z tymi wulgaryzmami to pierwszy raz słyszę. Ale jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy, to może być tylko tak, że film zostanie przeznaczony dla użytkowników +18. Chociaż nadal sądzę, że ciężko o to, żeby ktoś aż nadto przejmował się treściami z wulgaryzmami.

Z tą muzyką to nie wiem jak jest. Może wrzucają copyright w opis i się modlą. Jerk2
Ale mogę Ci polecić kanał ze świetną muzyką, którą możesz wykorzystać w swoich filmach. Pod pranki nada się na pewno, a przy okazji nie będzie zbyt sztampowo. Tak sądzę.
https://www.youtube.com/user/ByeByeCopyright

(23-02-2016 19:37)bartekct napisał(a):  PS, Dodam, że myślałem nad tym już dawno i najciekawsze jest to, że kilka pranków które wymysliłem i spisałem na kartce wrzuciło kilku inny znanych youtuberów, np. Remi i śmierc (miałem wersje bardziej mroczną)

Znam to. Dlatego prędko zabieraj się do roboty i nie czekaj. Ja miałem mnóstwo pomysłów w różnych dziedzinach i ludzie teraz kokosy z tym robią, a ja? Ciągle siedzę przed komputerem. Lol


RE: Mam pomysł na kanał yt - tomek019 - 24-02-2016 23:15

Jak nie wykkrzystasz pomyslow zrobi to ktos inny Wink takze dzialaj ! Smile

tapnięte