Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapłacę za instalacje aplikacji android! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zapłacę za instalacje aplikacji android! (/Temat-Zaplace-za-instalacje-aplikacji-android-129535)



Zapłacę za instalacje aplikacji android! - KeramxD - 23-02-2016 18:55

Cześć,
Wychodzę do Was z ofertą zarobku za czas wynoszący 1 minutę.

Oferuję 50 gorszy na paypal za pobranie aplikacji z linku, instalacje oraz otwarcie jej na jedną minutę.

Po spełnieniu warunków proszę zrobić zrzut ekranu otwartej aplikacji, przesłać na PW wraz z adresem paypal.

Bardzo proszę każda zaakceptowaną osobę aby pod postem odliczała liczbę pozostałych sztuk. Zaczynamy od 20 instalacji.

Link do aplikacji: http://goo.gl/4JgVzm


RE: Zapłacę za instalacje aplikacji android! - ZBIGNIEW27686 - 23-02-2016 22:24

19 Wink


RE: Zapłacę za instalacje aplikacji android! - slazzy98 - 04-03-2016 18:28

18 - [email protected] - moj paypal.
Swoja droga aplikacja odrazu po wlaczeniu probuje wyslac sms platnego, co zablokowal moj antywirus, ale minute mialem wlaczone Smile


RE: Zapłacę za instalacje aplikacji android! - slazzy98 - 08-03-2016 00:45

Da sie jakos zglosic zlodzieja na tej stronie czy cus ? xD


RE: Zapłacę za instalacje aplikacji android! - KeramxD - 08-03-2016 00:51

Hahah, nie wiedziałem tego posta. Miałeś pisać na PW. Daj mi czas do rana, doładuje celowo dla Ciebie paypal.


Ani nie wysłałeś zrzutu, ani nie otrzymałem PW a nazywasz mnie złodziejem, żenada.


Oferta instalacji już nieaktualna.

@edit:

Pieniądze zostały właśnie wysłane od "złodzieja"


Zapłacę za instalacje aplikacji android! - surfer0700 - 16-04-2016 18:03

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.