Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój dziennik pracy przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mój dziennik pracy przez internet. (/Temat-Moj-dziennik-pracy-przez-internet-129532)

Strony: 1 2


Mój dziennik pracy przez internet. - something19 - 23-02-2016 16:24

Obecnie zarabiam na Firesub, a właściwie zaczynam. Na Buxvertise, Clixsense - to z buxów. Działam niby jeszcze na Money2Money, a właściwie tak działam jak nie działam, bo konto mam założone, ale jakoś ta strona mi nie podchodzi zbytnio. Suma do wypłaty to 100 zł. Zarabiasz na polecaniu produktów finansowych bądź na siebie. Czyli bierzesz pożyczki na siebie na kilka dni bezpłatne, zakładasz darmowe konta w banku i za to naliczane są pieniądze. Podobno ludzi dużo w ten sposób zarabia. Widziałam wypłaty, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że są prawdziwe... pokerface Ostatnio dostałam wypłatę z grudnia, pod koniec stycznia, naliczyli mi zaledwie 22 zł. Albo ja nie potrafię, albo nie wiem co. Dodam - jakby ktoś chciał - wypłaty są pod koniec każdego następnego miesiąca, tzn. za styczeń, pod koniec lutego. Dokładniej od 20 dnia każdego msc. Poza tym nigdzie więcej nie zarabiam, a dodam też jeszcze, że zbieram oficjalnie na nowego iphone 6 lub 6s. Oj tak Smile Heart Może wy macie jakieś pomysły, jak szybko uzbierać?


RE: Mój dziennik pracy przez internet. - Leos2011 - 23-02-2016 16:27

Powodzenia życzę Smile


RE: Mój dziennik pracy przez internet. - something19 - 23-02-2016 16:30

Nie dziękuję Smile


RE: Mój dziennik pracy przez internet. - lucass9600 - 23-02-2016 17:09

z samych buxów na iphone 6/6s długo naprawdę długo by trzeba zbierać z buxów...najprawdopodobniej zanim by się uzbierało Apple wprowadziłby kolejne modele na rynek Big Grin
pożyczki? czytałem o tym poradnik Tongue wg. mnie trochę ryzykowne ,osobiście musiałbym być naprawdę zdesperowany by coś zacząć w tym temacie....

Zarabianie / Inwestowanie w internecie nie jest takie łatwe szczególnie bez wiedzy.
Może jakiś sensowny program partnerski ? Nutriprofits coś w tym stylu.

Osobiście odradzam HYIP`y -dużo ostatnio negatywnych opinii wpływa na temat jeszcze niedawnych "pewniaków"


RE: Mój dziennik pracy przez internet. - jola8000 - 23-02-2016 18:07

Powodzenia w osiągnięciu celu Smile


RE: Mój dziennik pracy przez internet. - something19 - 24-02-2016 07:15

A można jakieś rady czy coś na temat Nutriprofits? Jak na tym zarabiać? Ile można wyciągnąć na msc, tydz, dzień... Z tego co kojarzę to chyba polecanie produktów, zgadza się? Tyle, że nie wiem, gdzie miałabym je polecać, jak zacząć... Sad


RE: Mój dziennik pracy przez internet. - something19 - 24-02-2016 08:28

A jeśli można wiedzieć, to co to takiego te hyip'y?


RE: Mój dziennik pracy przez internet. - KUBA555 - 24-02-2016 08:41

Portale inwestycyjne dużego ryzyka dające bardzo duży zysk w krótkim czasie.


RE: Mój dziennik pracy przez internet. - something19 - 24-02-2016 10:23

A jakiś przykład takiego portalu?


RE: Mój dziennik pracy przez internet. - mikuss - 24-02-2016 11:00

(24-02-2016 10:23)something19 napisał(a):  A jakiś przykład takiego portalu?

Zobacz do działu HYIP na forum.
Pamiętać zawsze należy, że każda inwestycja niesie ze sobą ryzyko straty zainwestowanej kwoty Tongue