Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com (/Temat-PinBTC-0-1-na-godzine-pinbtc-com-129507)



PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - vojtec - 23-02-2016 01:51

[Obrazek: pinbtc728.gif]

Zysk: Prosty plan 0.1% na godzinę
Metody płatności: Bitcoin
Minimum inwestycyjne: 0,0001 BTC
Tryb wypłat: Natychmiastowe/instant


Witam ponownie. Po inwestycji w poprzedni program (CryptoPrime) miałem zrobić chwilę przerwy, ale wpadłem dzisiaj na bardzo podobny i nie mogłem oprzeć się pokusie Wink

Mamy tu do dyspozycji tylko jeden plan - 0.1% na godzinę z naszej inwestycji. Jest to moim zdaniem optymalny zwrot gwarantujący długą żywotność programu.

Minimum inwestycyjne jest tutaj na niebywale niskim poziomie - wynosi tylko 0,0001 (chociaż na stronie jest informacja o braku wymaganego minimum). Zalecam jednak wejście z kwotą nie niższą niż 0,001 BTC gdyż minimum do wypłaty wynosi właśnie tyle.

Jak we wszystkich tego typu programach nasza inwestycja pracuje do momentu wycofania depozytu. Opłata w tym przypadku wynosi 5%.




>>Link do rejestracji<<

CzystySad PinBTC



Polecam i pozdrawiam.


RE: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - Karolek152 - 23-02-2016 17:23

Mamy tu możliwość reinwestycji?


RE: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - vojtec - 23-02-2016 21:53

Tak, w zakładce "my deposit" przy swoim depozycie masz kolumnę "Compounding Percent", klikasz w "change" i wybierasz jaką część (w procentach) naliczeń chcesz reinwestować. Ja mam w tej chwili ustawione 100% i będę tyle trzymał aż do momentu wycofania depozytu. Zawsze to kilka procent więcej Smile


RE: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - fabian51 - 24-02-2016 11:34

a jak myslisz ile moze pociagnac tak zeby wyjsc bez strat bo wrzucilem troche btc do tego programu i ustawilem compounding na 100%


RE: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - vojtec - 24-02-2016 20:25

Prawdę powiedziawszy - nie mam pojęcia, nie da się tego po prostu przewidzieć. Osobiście, jak w każdym tego typu programie planuję wyjść po tygodniu, ale będę też na bieżąco obserwował, czy pojawia się gdzieś reklama tego projektu - jeżeli jest promowany to znak, że może trochę podziałać, jeżeli nie, to zamykam depozyt i wypłacam. Póki co nie podejmuję żadnych ruchów, za dwa dni będę się zastanawiał co dalej Wink


RE: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - fabian51 - 25-02-2016 12:20

jak bedziesz mial jakies podejrzenia to mow kiedy wychodzic


RE: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - surfbar - 25-02-2016 13:40

Dokladnie jak mowi vojtec:
Jak nie ma reklam i przestaja dochodzic nowi uzytkownicy to najlepiej wycofac
Hyipow jest mnostwo i nie ma sensu ryzykowac Smile


RE: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - vojtec - 26-02-2016 23:52

Program prawdopodobnie będzie żył jeszcze kilka dni (może dłużej), jednak już beze mnie. Ulokowane tam monety są mi potrzebne w innym miejscu, w związku z czym przed chwilą zleciłem wypłatę całości środków.

Moje prognozy co do żywotności programu są raczej optymistyczne, jednak należy pamiętać, że jest to HYIP'owy świat i tutaj nie da się nic przewidzieć Wink

Życzę powodzenia wszystkim trwającym w tej inwestycji.


RE: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - kn10 - 29-02-2016 18:38

Zainwestowalem 0.002 Btc. Mam nadzieje, ze cos sie wyciagnie bo ostatnio same wtopy z tymi programami Big Grin


RE: PinBTC - 0.1% na godzinę - pinbtc.com - vojtec - 29-02-2016 18:53

Z tym programem jest taki problem, że nie wiadomo ilu jest tu inwestorów oraz ile depozytów i wypłat było do chwili obecnej. W mojej ocenie jeszcze trochę powinien działać, ale pewności nigdy nie ma w tym temacie.