Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PaidSpot.com - nowy Paidverts? (/Temat-PaidSpot-com-nowy-Paidverts-129505)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - ktostujest - 10-04-2016 09:08

Jestem zainteresowany tym programem


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 24-05-2016 01:10

Kolejne wypłąty w BTC na koncie w parę godzin. PaidSpot działa niezawodnie od 2 miesięcy bez żadnej przerwy, no może poza jedną paru-godzinną przerwę ze względu na migracje serwera. Zapraszam! Refback jak najbardziej aktualny !

[Obrazek: paidspot_x728x90.gif]


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - ripruski - 24-05-2016 07:01

Leci ref i wplace coś w btc na test Cool


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Groem - 24-05-2016 07:13

Wygląda dobrze, poszło z refa. Dzięki


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 24-05-2016 09:34

Dzieki! Pamiętajcie żeby odezwać się do mnie po wasz refback! Pozdrawiam


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - ripruski - 29-05-2016 01:30

@jack kwiatu wyplacil mi refbacka w btc

program działa, potrzeba więcej ludzi.


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - antwan99 - 17-06-2016 10:21

ten program nie płaci dlaczego nie jest w scamie


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - ripruski - 18-06-2016 21:02

napisane jest to :

- Website Reset will be made soon
- Users with pending return will still be added back slowly into their main balance
- News will be sent tommorow

hmm ?


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 21-06-2016 13:58

A dlaczego miałoby być w scamie jak dostaję wypłaty? Od wczoraj wieczorem jest reset serwera, naprawiają błędy w statystykach i dotyczące statusów wypłat. Wszystkie pending wypłaty zostaną zwrócone na konto, zaraz po restarcie będzie można zlecać wypłaty. Connor i jego drużyna byli w pełni poświęceni pracy nad EE30M tylko jedna osoba była w pełni zaangażowana w odpowiadanie na problemy i wysyłanie wypłat co spowodowało długie kolejki do wypłat - stąd reset gdyż główny projekt Connora jest już dopracowany w pełni (dalej oczywiście się rozwija dając nowe możliwości reklamowania się na stronie). Reset potrwa do dziś wieczorem lub jutra rana jeżeli nie wystąpią żadne problemy. Ja osobiście dostałem tuż przed resetem 3 wypłaty na raz :upup:


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - antwan99 - 24-06-2016 14:26

to jest scam co z tego ze wypłąca punkty tap mi zabrali i o to cały ten restart