Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PaidSpot.com - nowy Paidverts? (/Temat-PaidSpot-com-nowy-Paidverts-129505)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 06-03-2016 01:42

Parę reklam po 0.10$ i reszta po 0.01$ mam 1.21 na koncie kolejny ad kupiony, reklamy otrzymujemy mniej więcej 00:45 polskiego czasu na 20 godzin. Za kilka dni wejdę w program za więcej pieniędzy, postaram się dodawać po 10$ dziennie by zacząć ogarniać grupy TAP points ewidentnie jestem już w 2giej grupie myślę że 50k tap to 3 grupa z reklamami od 0.05 do 0.50$. Dowiem się więcej jutro. Jeszcze raz wielkie dzieki za wszystkich poleconych jak tylko coś ciekawego się dowiem będę @update'ował.


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Pan Inwestor - 06-03-2016 12:31

Sam jestem w programie, bo uważam, że jest interesujący. Chwilowo są problemy z wpłatami przez PM ale przez Payeer idzie od ręki. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Cytrynowy012 - 06-03-2016 13:02

Moja wpłata wreszcie pojawiła się na koncie, po interwencji na zagranicznym forum Smile


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - surfbar - 06-03-2016 13:03

witam Smile
Czy aby dostawac platne reklamy musze po prostu dodac ogloszenie premium i bede mial reklamy do klikania premium??
Czy nie bedzie tak ze bedzie przychodzic tysiace reklam do klikania po 0.0001$ ?
Z gory dziekuje za pomoc :-D
Jak szybko wplata w bitcoin pojawi sie na koncie??


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 06-03-2016 14:19

Tak musisz kupić ogłoszenie premium te zwrotne (z TAP Points) Zależy ile paczek kupisz i ile TAP points dostaniesz, ja wsadziłem na start 15$ mam reklamy od 0.01 do 0.10$ mam 20k TAP Points. Zleciłem wypłatę na payze przed chwilą zobaczymy w ile dojdzie.


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - surfbar - 06-03-2016 14:20

Jak ci dojdzie wyplata to napisz Smile


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - surfbar - 06-03-2016 16:01

Dostal ktos juz moze wyplate ?
Po jakim czasie?
Jak szybko zaliczaja depozyt ?
Pozdrawiam Smile


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - kolorpurpury - 06-03-2016 17:33

A jak z dodatkowymi produktami? Czy to zwykle Ponzi bez czystych dochodow? Jesli tak to przy takiej stopie zwrotu bez sporych przychodow z produktow (zaznaczmy, ze kupione adpacki to zadne przychody, tylko zwiekszanie sie zadluzenia Smile )

Jak dla mnie wplacic wieksza sume - nie reinwestowac wszystkiego tylko trzymac grupe i wyplacac. Bo nie zdazycie zarobic przed upadkiem Smile


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 06-03-2016 18:17

Przychody mają być z pakietów reklamowych zakupionych z paypal (jednak nie będą dzielone na inne procesory mała pomyłka sorry) zakupionych reklam banerowych i login ads które nie dają TAP points. Wiele osób wczoraj zakupiło banerowe reklamy na stronie (nie wiedząc czemu ???) myśląc że są również zwrotne w TAP.


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - nfcprod - 06-03-2016 18:47

zapisany z refa Smile