Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PaidSpot.com - nowy Paidverts? (/Temat-PaidSpot-com-nowy-Paidverts-129505)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 01-03-2016 16:32

Dzieki za refy wszystkim Smile Zostały 4 dni do startu a już 7765 zarejestrowanych użytkowników, na MMG (poniżej link) pojawił się temat o PaidSpot gdzie ujawnił się admin programu Conner Leman niestety na razie nie wiele wiadomo na temat jego poprzednich projektów.
Kilka dodatkowych info z mmg:

-Minimum do wypłaty 2$ wypłaty mają być instant,
-Kilka możliwości upgrade konta,
-Podział na grupy Tap points (np. 100-10 000 TAP 1 grupa, 10 000 - 100 000 TAP 2 grupa z droższymi reklamami itd.)
-1 TAP = 0.001$

>>> Zapraszam rejestracja PaidSpot <<<

Temat na MMG


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Hopekk94 - 03-03-2016 00:26

grupy z drozszymi reklamami? z tego co ja zauwazylem po rejestracji (z refa) zauwazylem ze bez premium to beda reklamy po 0.001 max przychodzic


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 03-03-2016 11:32

Dzieki za rejestrację. Wszystko jest zależne od tego ile punktów TAP będziesz posiadał wtedy możesz zaliczać się do wyższej grupy i otrzymywać droższe reklamy. Zwrot w punktach TAP i reklamy które za punkty TAP otrzymujemy to część Revenue share. W sekcji PTC tak rzeczywiście jako standard user będziesz otrzymywał reklamy po 0,001.

Mały @Update:

Paypal będzie wyłącznie procesorem do zakupu pakietów reklamowych które nie przynoszą zysku natomiast będą 20% tańsze a, wszystkie środki z tego procesora będą przetwarzane w równych częściach na inne procesory do płacenia użytkownikom. Codziennie trzeba wyklikać 4 reklamy by otrzymać prowizję z poleconych oraz płatne reklamy. Będą 3 rodzaje kont:

[Obrazek: 10zzgcg.jpg]

A to screen z zakupu pakietów:

[Obrazek: swpPGpn.png]


>>>Zapraszam Rejestracja PaidSpot<<<


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 04-03-2016 14:46

Jutro 5.03.16 około godziny 18 start PaidSpot. Zarejestrowanych juz 10 361 użytkowników sprzedaż paczek ma się zacząć razem ze startem natomiast naliczenia paczek będą każdego dnia o 00:00,
kilka funkcji ma być niedostępne lub gorzej działać podczas startu programu by dystrybucja naliczeń działała bezbłędnie co zostanie usprawnione w kilka dni po starcie. A tu info od admina :

Dear users,

There is less than 2 days until official launch and we are still checking for any bugs and all the features inside the website. So far we are doing our best so we have a smooth launch and the ads distribution will start on 00:00 every day, and ads purchases will be available after official launch.

Due to a lot of support tickets sent by some users might not get an answer as fast as it should as i am dedicating my full time on testing the website but we will try to catch back as soon as possible and get them up to date.

Some functionalities might not be available exactly on the launch date as we are still improving them so they can work 100%, but you should expect them in the next days to be implemented.

Other than that we thank you for your incredible response and positiveness shown for paidspot

[Obrazek: paidspot_468x60.gif]


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - maxiu170 - 04-03-2016 15:43

Bardzo ciekawy jestem jak to będzie wyglądać...


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Fox90 - 05-03-2016 02:55

zarejestrowałem się z refa, wielu ludzi zachwalało paidverts ale ja nie załapałem się na okres jego świetności więc z chęcią zobaczę o co tu chodziIdea


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Cytrynowy012 - 05-03-2016 19:56

Zakupił ktoś adpacki?


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Kanes - 05-03-2016 21:25

Nie macie problemu z tymi testowymi reklamami?
TEST PTC AD 2 i 3

Za kazdym razem mam An error has occured, please go back and try again.
Pozostale bez problemu.


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - Cytrynowy012 - 05-03-2016 21:34

Dodałem kilka $ poprzez opcję "add balance" jakieś 30min temu, jeszcze ich nie otrzymałem. Dam znać jak coś się zmieni Smile
@Kanes Ja również nie mogę ich prawidłowo oglądnąć.


RE: PaidSpot.com - nowy Paidverts? - jack kwiatu - 05-03-2016 21:55

Na razie kupiłem 15 ads zakupione instant, wszystko ładnie działa pare testowych reklam jest już off choć jeszcze widnieją na stronie jest też kilka ptc do wyklikania. Czekam do 00:00 na pierwszy podział reklam. Mam 21,450 TAP points.