Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
stałe ip - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: stałe ip (/Temat-stale-ip-129498)



stałe ip - ktostaki1444 - 22-02-2016 21:32

Czy jest jakiś sposób na SUB sms, na stałym ip? Chodzi o fb, czy da sie konta zakładać bez podania numeru telefonu itp


RE: stałe ip - Pasza dla konia - 22-02-2016 21:37

Nawet przy zmiennym IP wyskoczyć Ci może weryfikacja telefoniczna. Jeżeli nie amsz starterów to weź telefon w dłoń i pobierz np. aplikacje nextplus.


RE: stałe ip - twardy - 22-02-2016 21:40

Nawet jakbys mogl zalozyc 1000 kont na tym swoim ip... pospamujesz z 1 i bana dostaniesz na wszystkie Wink


RE: stałe ip - Pasza dla konia - 22-02-2016 21:41

(22-02-2016 21:40)twardy napisał(a):  Nawet jakbys mogl zalozyc 1000 kont na tym swoim ip... pospamujesz z 1 i bana dostaniesz na wszystkie Wink

Bany nie lecą po IP. Może jedynie oflagowują kolejne konta, ale nigdy mi się nie zdarzyło, że dostałem bana na all konta Smile


RE: stałe ip - nik5pl - 22-02-2016 21:42

kup se starter i na mobilnym internecie za każdym ponownym włączeniu i wyłączeniu transferu danych masz inne ip.


RE: stałe ip - ktostaki1444 - 22-02-2016 21:43

Dzięki bardzo, idzie jeszcze na fb zarobić tak w ogóle?


RE: stałe ip - Miko93PL - 23-02-2016 11:58

Idzie ale trzeba z głową wszystko robić Smile


RE: stałe ip - mysc - 24-02-2016 11:32

Wszelkie zmiany IP przy przelogowywaniu są bezsensowne - wystarczy usuwanie cookies.
Większość przeglądarek ma tryb incognito, w chromie włącza się go skrótem : "ctrl" + "shift" + "n".

Gdyby IP miało znaczenie, facebook masowo usuwałby konta całym wsiom i osiedlom ze stałym IP Smile


RE: stałe ip - Reszka - 25-02-2016 15:09

Nie zgadzam się z powyższym, wchodzenie na fb na incognito może nawet zaszkodzić, choć nie ma na to dowodów u mnie zawsze cookie zapisuje. Ip ma znaczenie z tym że przy mobilnym już nie do konca co jest logiczne bo każdy może na danym zalogować się i banowanie było by bez sensu ale przy stałym łączu to już tak różowo nie zawsze wygląda bo fb może mierzyć ile logowań było z danego ip na ile kont a maks to jest 5 według rega. Dodatkowo czytałem że ma możliwosć porównania tresci czyli nawet jak na mobilnym zbanują ci konto a na nowym zaczniesz tą sama trescią i linkiem to są w stanie to wyłapać wystarczy jedno zgłoszenie nawet .Na szczęscie fb to marnie na razie idzie i nie jest to jak w google bo wtedy kiepsko by było Smile


RE: stałe ip - flyhigh - 25-02-2016 16:13

Reszka, prosty przykład na obalenie Twojej magicznej tezy - szkoła, tysiąc uczniów z czego połowa na wifi siedzi na swoich kontach Smile.

Nie zgadzam się w zupełności bo działam na wielu kontach ostatnio i nie łapię żadnych banów Smile.


A co do tematu to jak ktoś pisał, nextplus. Kiedy zakładam to cały czas z jednego adresu IP i nie było problemu, jednego wieczora coś koło 50 założyłem i konta do dziś się trzymają.