Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy algorytm Google porównuje jakoś obrazki, czy nie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Czy algorytm Google porównuje jakoś obrazki, czy nie? (/Temat-Czy-algorytm-Google-porownuje-jakos-obrazki-czy-nie-129490)



Czy algorytm Google porównuje jakoś obrazki, czy nie? - WuJeKuBa - 22-02-2016 19:18

Witam Serdecznie! Dla pozycjonowania ogółem kopiuje jakieś poradniki z sieci i zmieniam je zdanie po zdaniu, po czym dodaje dwa razy frazę kluczową gdzieś w tekstach i daje na stronę. Dzisiaj trafił mi się taki artykuł, że ma wiele obrazków (podajże 10) i czy algorytm google ogółem porównuje obrazki z innymi czy można dać te same co na innej stronie (oczywiście wysyłając na swój serwer)? Dajcie znać będę wiedzięczny! Smile


RE: Czy algorytm Google porównuje jakoś obrazki, czy nie? - obik69 - 01-03-2016 23:26

Tez bym chcial to wiedziec


RE: Czy algorytm Google porównuje jakoś obrazki, czy nie? - rachman - 01-03-2016 23:36

Porównuje. Nie wiem w jakim stopniu ale gogiel wdrożył technologię przecież rozpoznawania np. tekstu na obrazkach - np. w captcha. W swojej wyszukiwarce można też wyszukiwać po porównaniu obrazka - dajesz zdjęcie i szuka w necie podobnych. Pogrzeb to znajdziesz tą funkcję. To się rozwija i będzie pewnie coraz bardziej niezawodne. Na razie wiadomo czytelniejszy tekst potrafi czytać, obrazki mało skomplikowane czasami trafnie wyłapać itd.


RE: Czy algorytm Google porównuje jakoś obrazki, czy nie? - WuJeKuBa - 02-03-2016 20:07

Dzięki za odpowiedź! Wink


RE: Czy algorytm Google porównuje jakoś obrazki, czy nie? - Appolloft - 11-03-2016 13:59

Oprócz tego atrybut alt przecież. Wink Jak dobrze przypisujesz, dzięki temu w Google Graphics masz obrazki na frazy kluczowe.


RE: Czy algorytm Google porównuje jakoś obrazki, czy nie? - Pirat - 12-03-2016 12:42

jak masz wordpresa to dodaj opis słowo kluczowe we wszystkie opcje opisu zdjecia, to mi duzo dało nawet


RE: Czy algorytm Google porównuje jakoś obrazki, czy nie? - alatinuso13 - 04-04-2016 14:26

Każdy obrazek który dodajesz to w opisie zawsze umieszczaj słowo kluczowe, dzięki temu algorytm google czyta też obrazki.