Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje Mentora SUB/SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Poszukuje Mentora SUB/SMS (/Temat-Poszukuje-Mentora-SUB-SMS-129403)



Poszukuje Mentora SUB/SMS - Tobiaszek - 21-02-2016 11:29

WitamSmile Poszukuje mentora który wcieli mnie w zarabianie w Świecie SUB / SMS.
Nie jestem skory do zbędnego spamowania po grupach linkami typu zmiany koloru fejsa Smile " no chyba że będzie to opłacalne " bo wiem że jest to spamowanie na krótką mete... I zazwyczaj mało opłacalne... No dobrze a więc zacznijmy od tego co umiem Smile
- Tworze Szablony w HTML5, CSS3, Bootstrap, Tentego, Joomla, ( WordPress trochę gorzej Smile ale postawienie portalu bądź strony wykorzystując gotowe szablony nie jest mi obce Smile ) Trochę słabo SEO, ale da się podreperować...
- Tworze strony na Facebook-u, będąc potężnym narzędziem marketingowym daje duże pole do popisu Smile Miałem fp o łącznej ilości 1,6 mln lajków głównie tworzonych w celu skracania linków z adf.ly, w tym już połowa sprzedana z czego pozostało mi jakieś 400k głównie już wyczerpanych FP Smile ale z tworzeniem nowych nie będzie problemu Smile
- Moje doświadczenie w zarabianiu to jedynie skracanie linków... Nie mając żadnego doświadczenia, a nawet problemami z założeniem prostej strony na facebook-u po miesiącu udało mi się zebrać 26.178 wejśc na Skracaniu i zarobić i wypłacić pierwsze 50$ które przechlałem i Sex ale mniejsza z tym Big Grin
- Jeśli chodzi o Subskrybcje próbowałem kombinować z poradnikiem od Szykiryki, ale sposób nie podobał mi się i zrzygnowałem z niego.... Spamowanie na grupach, oraz wykorzystywanie skryptów.. Nwm może za szybko chce zarobić i nie moge wpaść na dobrą nisze.. nwm :/
Bardzo chętnie nawiąże współprace z jakąś ogarniętą osobą która pozwoli mi zdobyć wiedze oraz co najważniejsze zarobić :-) a chajs w moim wieku zawsze się przyda ;-) Pozdrawiam wszystkich kasiastych mentorów Cool


RE: Poszukuje Mentora SUB/SMS - szykiryki - 21-02-2016 18:51

http://zarabiam.com/Temat-Leadmore-%E2%80%93-Rekrutacja-115135

Masz też odpowiednią zakładkę w panelu Leadmore.