Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Calvin Klein rozdaje tatuaże - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Calvin Klein rozdaje tatuaże (/Temat-Calvin-Klein-rozdaje-tatuaze-129394)



Calvin Klein rozdaje tatuaże - bimbam - 21-02-2016 08:39

W lutym ruszyła akcja rozdawania darmowych tatuaży przez markę Calvin Klein. Należy mieć instagrama. Opis co i jak oraz zasady opisane są tutaj.

Akcja rozdawania trwa do 3 marca.


RE: Calvin Klein rozdaje tatuaże - darkanzali - 21-02-2016 20:37

Naprawdę tak ciężko skopiować opis z tej strony? No ale wejścia na stronę muszą się zgadzać, co no nie?


RE: Calvin Klein rozdaje tatuaże - bardok - 21-02-2016 21:47

Prosz..

http://ck2.coty.pl/

Jerk


RE: Calvin Klein rozdaje tatuaże - omniboss - 26-02-2016 16:42

Szkoda, ze nie mam instagrama...


RE: Calvin Klein rozdaje tatuaże - bimbam - 26-02-2016 17:01

(21-02-2016 20:37)darkanzali napisał(a):  Naprawdę tak ciężko skopiować opis z tej strony? No ale wejścia na stronę muszą się zgadzać, co no nie?

ja nie kopiuję tak jak inni. Zapamiętaj sobie, a przeklejanie treści 1:1 z Zakupersów na tym forum jest karane.

Btw. zrobiłem te wszystkie kroki ale nie przysłali mi nic bym podał jakieś dane do wysyłki. A jak tam u was?


RE: Calvin Klein rozdaje tatuaże - Victoremque - 27-02-2016 02:10

(26-02-2016 17:01)bimbam napisał(a):  
(21-02-2016 20:37)darkanzali napisał(a):  Naprawdę tak ciężko skopiować opis z tej strony? No ale wejścia na stronę muszą się zgadzać, co no nie?

ja nie kopiuję tak jak inni. Zapamiętaj sobie, a przeklejanie treści 1:1 z Zakupersów na tym forum jest karane.

Btw. zrobiłem te wszystkie kroki ale nie przysłali mi nic bym podał jakieś dane do wysyłki. A jak tam u was?

Dlaczego jest karane? Wystarczy podać drobnym druczkiem źródło.


Calvin Klein rozdaje tatuaże - Majka - 05-10-2017 07:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.