Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! (/Temat-DZIALAJACY-skrypt-do-stron-typu-CS-GO-JACKPOT-129390)

Strony: 1 2


DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - MacieG - 21-02-2016 00:59

1.Nazwa przedmiotu :Skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT
2.Opis przedmiotu :
Witajcie forumowicze!
Mam dla ws do sprzedania DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu jackpot
(pisany dla nas na zamówienie, koszt ze wszystkimi poprawkami wyniósł ponad 5000zł)

Skrypt do bota dodaje w zestawie, za bota moze sluzyc kazde konto steam z aktywnym mobile authenticatorem i steam guardem.

Taka strona to świetny i prosty pomysł na zarobek lub jako dodatkowe źródło pieniędzy.
Obecnie ten skrypt działa na naszej stronie: LuckyShots.pl

Skrypt jest opracowany w ten sposób, że od każdej wygranej odciągane jest 10% prowizji dla nas, dzięki czemu nawet przy małej ilości grających możesz wyciągnąć duże pieniądze!
Dodatkowo jest możliwość konfiguracji, po której prowizja zmniejsza się o 5%, gdy osoba grająca ma w nicku adres strony! Pełni to świetną funkcję reklamowania!
KONFIGURACJA GRATIS!!!
3.Zdjęcia :
[Obrazek: csgojackspot.png]
4.Kontakt : PW
5.Cena : 1500PLN DO NEGOCJACJI
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy



RE: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - Domek012 - 21-02-2016 14:55

Są jakieś zabezpieczenia przeciw dalszej sprzedaży?


RE: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - MacieG - 21-02-2016 14:59

Nie powinno być z tym problemów.


RE: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - MacieG - 21-02-2016 20:13

Na zamówienie mogę ewentualnie zabezpieczyć przed kopiowaniem.


RE: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - MacieG - 22-02-2016 07:14

Jacyś chetni? Moge obniżyć cenę do nawet 1300-1000zl jak sie ktos zdedyduje na szybko.


RE: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - Karolina210 - 22-02-2016 10:30

Nie warte cenny mam takie cos za 50zl od kumpla


RE: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - MacieG - 22-02-2016 11:14

Ależ proszę bardzo, skrypt z internetu na którym pewnie wszystko się buguje, śmiało.


RE: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - Domek012 - 22-02-2016 15:26

(22-02-2016 10:30)Karolina210 napisał(a):  Nie warte cenny mam takie cos za 50zl od kumpla

Też mi kumpel załatwił tylko że za 200zł, okazało się że to jest największe gówno które nawet nie obsługiwało mobile authenticatora, dlatego szukam teraz skryptu który pomija to coś i zastanawiam się nad kupnem tego. Myślę tylko nad reklamą ^^


RE: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - Domek012 - 24-02-2016 17:35

Można GG albo coś? Uzbierałem pieniądze i chyba się zdecyduje...


RE: DZIAŁAJĄCY skrypt do stron typu CS:GO JACKPOT! - MacieG - 24-02-2016 20:50

Serdecznie zapraszam na PW, podam tam konkretne dane kontaktowe Smile