Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykorzystanie maili żeby zaprosić znajomych - fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Wykorzystanie maili żeby zaprosić znajomych - fb (/Temat-Wykorzystanie-maili-zeby-zaprosic-znajomych-fb-129381)



Wykorzystanie maili żeby zaprosić znajomych - fb - DonWestbam - 20-02-2016 21:33

Wiem że kiedyś dało się dodać do gmaila następnie przy zakładaniu konta na fb dodać wszystkich do znajomych na fb.

Ale albo to już nie działa albo coś źle robiłem, ale wydaje mi się że jednak sposób już nie działa Tongue

Istnieje inna możliwość żeby wykorzystać maile i dodać tych ludzi do znajomych tak masowo bez akceptacji ?


RE: Wykorzystanie maili żeby zaprosić znajomych - fb - Robaczek12 - 20-02-2016 21:46

dobre pytanie przyłaczam się do pytania Smile


RE: Wykorzystanie maili żeby zaprosić znajomych - fb - Mikey - 20-02-2016 21:54

Ten sposób działa i za jakiś czas dodam poradnik na ten temat do Strefy Wtajemniczonych.

[Obrazek: f72647af8143d14ad62315151826e6b6.png]


RE: Wykorzystanie maili żeby zaprosić znajomych - fb - DonWestbam - 21-02-2016 08:56

no to stary czekamy z niecierpliwością Big Grin


RE: Wykorzystanie maili żeby zaprosić znajomych - fb - Reszka - 24-02-2016 14:33

Dodaj skrzynke gmail do fb a pojawi się ikona gm i dodasz.


RE: Wykorzystanie maili żeby zaprosić znajomych - fb - DonWestbam - 25-02-2016 00:21

u mnie lipnie to idzie, dałem plik z 3k maili z czego 300 osób zaakceptowało ale fb zdążył już napisać że dużo ludzi nie akceptuje i twierdzi że mnie nie znają także momento i będzie weryfikacja Big Grin