Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
01.09.10 - So Sweet, So Good - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Hallway/Blog/Twitter/Facebook (/Forum-Hallway-Blog-Twitter-Facebook-25)
+------ Wątek: 01.09.10 - So Sweet, So Good (/Temat-01-09-10-So-Sweet-So-Good-12938)



01.09.10 - So Sweet, So Good - Miu - 02-09-2010 17:29

[Obrazek: ella-moss-final-blog.jpg]

Oryginał:
Cytat:I am a slave to comfort. I love soft things, especially when it starts to get cold out… but I don’t want to sacrifice style. So my sweet pick for this week is definitely Ella Moss. Ella’s fabric is divine, but the style is also feminine, flirty, and fashionable. This Frida Colorblock Dress is sexy with heels, or cool under a sweater and over boots.

Lockerz is also giving you incredible deals on these fabulous finds — with 3o% off when you use 35 PTZ. So INDULGE in Ella Moss and get a great deal, now in SHOP!

Enjoy!

Tłumaczenie:
Cytat:Jestem niewolnicą komfortu.Uwielbiam miękkie rzeczy,szczególnie gdy robi się zimno... ale nie chcę poświęcać stylu.Mój słodki wybór w tym tygodniu to definitywnie Ella Moss.Fabryka Ella jest boska,ale styl jest również kobiecy,pociagająca i modna.Ta sukienka jest seksowna z obcasami,lub świetna pod swetrem i nad kozaczkami.

Lockerz robi z tobą również niesamowity interes - dostajesz 30% zniżki gdy wydasz 35 PTZ.Więc wykorzystaj swoja szansę na świetny biznes w SHOPie teraz!

Sorka,ale nie za abrdzo znam się na ubiorze więc jakieś małe błędy mogły się wkraść w ostatnich zdanaich Wink


RE: 01.09.10 - So Sweet, So Good - kreatywny - 02-09-2010 17:33

ogarnij bb codes;pp


RE: 01.09.10 - So Sweet, So Good - Miu - 02-09-2010 18:26

damn :/ cos sie pochrzaniło i nie miałem czasu żeby zobaczyć czy ok.dzięki za zwrócenie uwagi.