Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zegarek-Oryginał czy nie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zegarek-Oryginał czy nie? (/Temat-Zegarek-Oryginal-czy-nie-129364)

Strony: 1 2


Zegarek-Oryginał czy nie? - michu12345 - 20-02-2016 15:54

Witam forumowiczów Big Grin
Czy ktoś obeznany w temacie mógłby mi powiedzieć czy zegarek z tej aukcji jest oryginalny?
http://allegro.pl/nowy-emporio-armani-ar5905-fashion-design-i6001279200.html
Sprzedający zapewnia:
100% oryginał!
Książeczka
KARTA GWARANCYJNA-4letnia
"zegarek fabrycznie nowy i oryginalny"
100% pozytywnych ocen

Niby wszystko pięknie ale http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/8613/zegarek_meski_emporio_armani_ar5905.html?gclid=Cj0KEQiAuqC2BRDVxMSnpa-mhZoBEiQAFta8wekEAinhrMb3rBBEUnI84KMm0P14ISZ9tEi4B_BvE-EaAqeq8P8HAQ
Czy to możliwe by taki zegarek był oryginalny?

Pisze także coś takiego
Zamówienie składane co 17 dni w szwedzkiej hurtowni.
Dlaczego proces zamówienia trwa tak długo?
Zbieram sumę zamówień na kwotę od 7 do 10 tysięcy, co powoduje obniżki cenowe u hurtownika. Składając zamówienie na taką sumę firma oferuję dostawę prosto do klienta. Akceptuje dostawę do wszystkich Państw Unii Europejskiej. Gwarancja 4-letnia realizowana w Polsce na podstawie karty gwarancyjnej. Zakupujesz towar nowy oraz oryginalny. Pełny czas dostarczenia produktu 16-19 dni roboczych.

Tylko proszę nie piszcie, że za taką kwotę można kupić to i tamto chodzi mi dokładnie o ten model.
Z góry dzięki za odpowiedzi


RE: Zegarek-Oryginał czy nie? - Ando - 20-02-2016 15:59

Nie ma możliwości żeby różnica w cenie wynosiła 1500zł nawet jeśli by się "zamówiło ze szwedzkiej hurtowni" 10000 szt. na raz. Wystarczy odrobina rozsądku Smile

edit:
Jeśli potrzebujesz dowodów to spójrz na tarczę chronografu. Układ stopera itd jest inny niż na zdjęciu zegarka ze sklepu SWISS.

edit 2:
Nie zamierzam Ci mówić co możesz kupić za tą kwotę ale robieniem zegarków powinny zajmować się firmy specjalizujące się wyłącznie w tym fachu.
Armani robi dobre garnitury, skarpety i tak powinno zostać.
Zegarki firm odzieżowych = chińskie bebechy + drogie logo zleceniodawcy (Armani, Diesel itd.).


RE: Zegarek-Oryginał czy nie? - michu12345 - 20-02-2016 16:04

Także budziło to u mnie wątpliwości, ale czy sprzedawca może sobie tak bezkarnie pisać, że zegarek jest w 100% oryginalny itp.
Edit:Mam świadomość, że armani nic nie znaczy w świecie zegarków po prostu model bardzo się mi spodobał
+ciekawi mnie ten fragment "Gwarancja 4-letnia realizowana w Polsce na podstawie karty gwarancyjnej" jak by to miało wyglądać Rolleyes


RE: Zegarek-Oryginał czy nie? - Ando - 20-02-2016 16:10

Wydaje mi się że nie może ale wszyscy tak robią.
Mało tego.. w aukcji pisze że zamawia hurtowo (czyli też sprzedaje) a jakoś nie widzę żeby miał/miała zarejestrowaną działalność i sklep na allegro.


RE: Zegarek-Oryginał czy nie? - michu12345 - 20-02-2016 18:03

Hmmm no dobra skoro już założyłem temat to zapytam się jeszcze Big Grin
Polecicie jakąś markę "zegarkową" lub nawet sam model tak koło 400zł


RE: Zegarek-Oryginał czy nie? - zbyszeq - 20-02-2016 18:05

Polecam markę LORUS - fajne zegarki, w niskiej cenie.


RE: Zegarek-Oryginał czy nie? - Mikey - 20-02-2016 18:19

Różnice widać tutaj:

oryginał:
[Obrazek: 5004fcc6803f090a0d5d0fa7a531ad5c.png]

podróbka:
[Obrazek: 047c079fc8b97965eaddf17255836525.png]

Chodzi o to, że na oryginale jest 15 i 30, natomiast na podróbce 60 i 30.


RE: Zegarek-Oryginał czy nie? - michu12345 - 20-02-2016 18:36

Dzięki za odpowiedzi Big Grin
Polecacie bardziej skórę czy metal? Wyłącznie kwestia gustu?


RE: Zegarek-Oryginał czy nie? - Mikey - 20-02-2016 18:38

Ja polecam skórę, według mnie bardziej elegancki Wink


RE: Zegarek-Oryginał czy nie? - Ando - 20-02-2016 20:38

Jakiś czas temu szukałem zegarka dla siebie na tym forum: Link
Napisałem wątek a odzew był prawie natychmiastowy. Bardzo kompetentni ludzie.
Wybór padł na to cudeńko: Link
Oczywiście za hajsy z neta.
Następny mój zakup to będzie jakiś G-Shock. Również polecam ale jeśli chcesz koniecznie elegancki sikor w cenie koło 400zł to sprawdź firmę Klik

@[Mikey] pisałem o tym samym kilka postów nad twoim.