Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! (/Temat-Big-Time-Zarabiaj-grajac-na-androidzie-129355)

Strony: 1 2


Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - Litox - 20-02-2016 14:23

Witam! Tak wiem to mój pierwszy post, ale każdy od czegoś zaczyna Big Grin

Chciałbym wam przedstawić aplikacje na wasze telefony/tablety o nazwie Big Time.

Jeżeli jesteś zainteresowany zarabianiem na androidzie na pewno masz już dosyć schematu, w którym za ściąganie aplikacji dostajesz punkty. Big time jest inny. W aplikacji naszym celem jest granie w darmowe gry, które są wbudowane w aplikacje, czyl nic nie ściągamy. Za nasze poczynania w grach dostajemy bilety, które można później wymienić na 10$ (minimalna wypłata) lub je zachować i spróbować wygrać w loterii. Czym jest loteria? Można to porównać do Jackpota czy innej gry hazardowej. Wszyscy graczy, którzy chcą uczestniczyć w grze wrzucają bilety do puli, a co ok.3 dni następuje losowanie, którego zawycięzaca wygrywa zwykle ok.1000$. Z biegiem czasu będziemy zdobywać pozomy.
Co dają poziomy?
1.Bosstery do biletów- przez określony czas zdobywam więcej biletów
2.Nowe gry
3.Nowe postacie do gry- każda z nich ma swoje umiejętności

Myślę, że z grubsza apka została opisan, dodam jeszcze tylko przelicznik Smile
10000=10centów

Jakby ktoś chciał bonus na start to po rejestracji proszę o wpisanie tego kodu: XPW5W Z góry dzięki Big Grin

Mi nie pozostaje już nic jak tylko życzyć wam jak najlepszych wyników w grach i wielu biletów!


RE: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - Zaperr44 - 20-02-2016 15:00

Ledwo się nazbiera te 10$ a ty myślisz że komuś dadzą 1000$ beka


RE: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - Litox - 20-02-2016 15:10

Ściągnij i zobacz Xpokerface Oczywiście na początku pule były miejsz, ale teraz jest więcej użytkowników Smile


RE: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - pidzej - 20-02-2016 16:01

Wypłacił już ktos z tego? :> jakis dowodzik?


RE: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - Litox - 20-02-2016 16:47

Niestety jeszcze nie, ale aplikacje jest b. wysoko oceniana Smile


RE: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - Juhas - 20-02-2016 17:06

Zbyt dobrze z ta loteria


RE: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - mcraft - 23-02-2016 14:29

Przyjacielu a Gdzie ten kod wpisać?


RE: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - Litox - 23-02-2016 15:13

Przyjacielu Smile Musisz wejść w ikonę człowieczka (prawy dolny róg) i wybierasz ,,Reedem code" czy coś takiego Smile


RE: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - mcraft - 23-02-2016 15:16

"Enter Invite Code" wcześniej tego nie miałem dopiero jak bateryjka padła to sie pokazało Smile dzięki wielkie reput leci.


RE: Big Time- Zarabiaj grając na androidzie! - Amarenka - 23-02-2016 20:31

Na chwilę obecną 0,4 2