Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry z wysokimi stawkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Gry z wysokimi stawkami (/Temat-Gry-z-wysokimi-stawkami-129329)



Gry z wysokimi stawkami - Damkofr - 19-02-2016 21:29

Witam promowaliście kiedyś w sieciach z grami gry za które się dostaje np 7zł.
No bo to jest dużo mimo że taka gra ważt od 2 do 5gb. Jednak gry są wciągające bo sam pobrałem aby zobaczyć czy zaliczy a grałem 2h.

Jak ktoś promował to ja jest przy walidacji, zaliczają czy dużo odrzucają?


RE: Gry z wysokimi stawkami - Jork - 19-02-2016 22:12

Drogi dawidzie moim zdaniem to większość będą odrzucać 7zł Oo tyle co za leada na LM dostaję Big Grin
Ludzie wejdą w link zaczną pobierać i będą anulować bo trochę waży gra. Chyba, że dasz jakiś opis że nawet osoba niegrająca w żadne gry by się skusiła np. ja. I dana osoba nie będzie mogła się doczekać gdy pobieranie się ukończy Jerk 2


RE: Gry z wysokimi stawkami - ChoGath - 19-02-2016 22:17

1. Ciężko żeby ktoś pobrał
2. Wymagana jest retencja co do tych leadów Wink uwierz mi


RE: Gry z wysokimi stawkami - Damkofr - 19-02-2016 23:28

Uwierz mi że będą pobierać. Pytanie tylko ilu ludzi wymagają aktywnych bo nic nie pisze na GF w innej podobnej grze o tej samej stawce wymagają 3% czyli 3 graczy na 100 leadów co wydaje mi się niezbyt wygórowanie zwłaszcza że gra jest wciągająca.


RE: Gry z wysokimi stawkami - ChoGath - 19-02-2016 23:34

Z czego pamiętam to 10-15 w początkowym okresie po 2-3 tyg chyba 3%


RE: Gry z wysokimi stawkami - Pmxq - 25-02-2016 15:25

Wymagana jest retencja kilkuprocentowa, w innym wypadku leady są odrzucane Wink kolejna kwestia, oprócz pobrania osoba musi zazwyczaj pograć w grę minimum ~60 minut. Jak wygenerujesz kilka leadów to pewnie przejdą ale jak zaczniesz generować większe sumy to zaczną sie lepiej przyglądać jakości leadów i bedą cięcia Smile


RE: Gry z wysokimi stawkami - tomek019 - 25-02-2016 21:54

Lepiej promowac gry ktorych nie trzeba pobierac po 5zł niż te do pobrania po 7zł i liczyc na Cuda ze Ci leada zalicza HuhHuh