Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - xobox - 20-02-2016 23:18

Sprawdzałem dzisiaj to nic nie zaliczyło.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 20-02-2016 23:18

Jest problem ogólnie chyba z shorte ze zliczaniem z Polski Smile ALbo robią to wybiórczo i tną te kliki, albo coś tam się popsuło.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Bananek Wielki - 20-02-2016 23:19

u mnie tak samo problemy :3


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 23:29

Na podstawie logów widzę, że na sh.st akceptowane jest ~2/3 wejść.
Na adfly z 3/4.

Trzeba rozwikłać zagadkę co jest przyczyną tego. W mojej głowie tylko takie powody:
-przez wczorajszą lukę te wadliwe linki zaniżyły tymczasowo akceptowalność linków
-generowanie 5 linków naraz uznawane jest za spam lub automat.

Jak jutro nie będzie akceptować linków to zmienię generowanie przykładowo 1 linku na ~2-4 godziny zamiast naraz 5.
I to będzie wtedy ostatnia próba, bo niestety więcej pomysłów jak rozwiązać ten problem nie mam :/

Ale mam nadzieję, że to wina tych linków i jutro wszystko będzie okej już Big Grin


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - infinity8 - 20-02-2016 23:32

[Obrazek: KQauJT2.png]

[Obrazek: PysE8j2.png]

[Obrazek: oPlUqHK.png]


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 23:37

@infinity8
Strasznie mało zaakceptowało tych wejść :/

Jak myślicie - jutro zmienić jak co na generowanie po 1 linku /2-4h i czekać jak te 'czyste' linki będzie zliczać czy już dzisiaj to zmienić?

Kiedyś był podobny program z USA i sobie radził. Może ktoś korzystał i pamięta jak to było rozwiązane?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 20-02-2016 23:55

Tak jak mówię, to chyba nie wina linków tylko shorte i adfly jakiś problem ma ze zliczaniem linków z Polski.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - TodMean - 21-02-2016 00:03

Sprawdziłem na niemieckim IP i również nie zliczyło.
Prawdopodobnie winny jest shorte.st albo wprowadzili jakieś zabezpieczenia albo aktualizują dopiero po dłuższym czasie.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 21-02-2016 00:08

Wprowadziłem mały update!

Można wygenerować 1 link co 2h.
Oczywiście jest ważny tak jak był 24h.
Dzięki temu jutro się okaże jak to jest z tym zliczaniem. Jak będzie działać poprawnie to wina była generowania zbyt szybko linków ale będę starał się jakoś to wtedy ogarnąć, żeby przykładowo co godzinkę można było nowy link zrobić Smile

@Edit:
Bo tak jutro wygasną linki te dzisiejsze i będą powoli system wypełniały te generowane pojedynczo. Czyli najpóźniej w poniedziałek system będzie tylko w tych pojedynczych linkach. Zobaczymy jak tym razem shst i adfly zareagują Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - TodMean - 21-02-2016 00:16

@HajsMotywatory po wygenerowaniu linku w tabeli "Ważny do:" nadal odlicza 24h.

Poza tym taka drobna prośba, można by dodać "klikalne" logo?
Wystarczy zamienić:
Kod:
<div id="header"></div>
na:
Kod:
<div id="header" onclick="location.href='http://hajsmotywatory.pl/index.php';" style="cursor: pointer;"></div>

Wiem, że to drobnostka, lecz dużo osób woli aby logo przekierowywało ich na stronę główną.