Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Ewcia6000 - 20-02-2016 16:18

zapisałam się zobaczymy jak pójdzie Smile

jak będzie dużo osób to można zarobić Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 16:18

Zobaczymy - teoretycznie nie powinno być problemu z tym generowaniem linków przez automat jeśli sami pozwalają na taką funkcję + zachowuję różne odstępy czasowe, żeby nic się nie bugowało.

Czekam z niecierpliwością, aż w systemie będą same 'czyste' linki. Spróbuję też napisać skrypt zapisujący osoby klikające z proxy. To mniej więcej będzie można porównać, czy to ich wejścia nie są zliczane Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - liliput00 - 20-02-2016 17:24

Często zdarza się że nie ma aktywnych linków. Można te wpisy usunąć z wyświetlenia by daremnie ich nie odwiedzać?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 18:08

@liliput00
Taka informacja jest przydatna, bo przy pustym polu niektórzy nie wiedzieliby czy strona nie działa czy linków brakło.
Jednak zmienię może kolor czcionki, żeby nie mylić tego z linkiem Smile

Zapraszajcie znajomych! Im więcej linków w bazie tym lepiej! Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - liliput00 - 20-02-2016 21:29

my się chyba zle zrozumieliśmy mi chodziło ze jak linki niekatywne to motywator z obiegu usunąć.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 21:43

@liliput00
Przepraszam, trochę nie ogarnąłem Big Grin
Właśnie do końca nie wiadomo, które źle zliczało. Czy te gdzie przykładowo wszedł ktoś z 3 razy z tego samego IP, czy pod jakim kryterium to sprawdzali.
Na szczęście linki są ważne 24h więc o około ~1 wszystkie złe wypadną z obiegu. Większość już teraz wygasła.


Jak ma ktoś jakiś dobry sposób na reklamę to niech szepnie. Próbuję fejk kontami reklamować na FB, SEO itd. Co prawda jak na początek strony i tak jest dobrze no ale jednak przydałoby się z 200 użytkowników. Wtedy to już byłoby elegancko dla każdego Big Grin


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 20-02-2016 21:58

HajsMotywatory

Co w takiej sytuacji zrobić ?

http://prntscr.com/a5v2pj

Miałem po równo w obu statystykach czyli

Punkty z losowania z Adfly: 17 Wygeneruj linki - 5punktów
Punkty z losowania z Shortest: 31 Wygeneruj linki - 5punktów
Razem: 48

Wejść na Twoje motywatory z Adfly: 17
Wejść na Twoje motywatory z Shortest: 31
Razem: 48


Stworzyłem sobie 5 linków z Adfly i Shorte, i teraz mam jak na screnie. Co teraz? Czy zbierać punkty dalej aby moje memy była wyswietlane, czy z tych punktów co mam ?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 22:13

Tak, musisz zbierać punkty dalej Smile
Jeśli liczba punktów jest większa niż liczba wejść to linki się wyświetlają.

Przykładowo masz 100 punktów, 48 wejść w link to jeszcze 52 osoby w niego wejdą Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - TodMean - 20-02-2016 22:25

Zlicza już Wam poprawnie wejścia?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Cromiell - 20-02-2016 23:12

Nie, nadal wg mnie są problemy. Zobaczymy jutro.