Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 23:58

@Cromiell
Dziękuję Smile

Skrypt nadzorujący wykorzystanie linków napisany. W przypadku, gdy w systemie brakuje linków, bo wszystkie zostały wyklikane to wyświetla komunikat.

Teraz każdy link zostaje przez jednego użytkownika kliknięty raz.
Czyli przykładowo mamy 1 link i 10 punktów to wejdzie na niego 10 osób.
Dzięki temu jest wyższa stawka za unikalne kliknięcia.


Niom, właśnie ta reklama przydałaby się. Próbuję na różne sposoby zareklamować ale wiadomo jak to z nowymi stronami jest :/
Dlatego mam prośbę, jak ktoś ma dostęp do dobrej reklamy to niech reklamuje. Skorzystają na tym wszyscy Smile W tym systemie nie ma lepszych, gorszych.
Każdy jest na tych samych warunkach dzięki czemu jak są aktywni użytkownicy to każdy link ma wejścia z unikalnych adresów IP, a także nadwyżka linków nad punktami z czasem się zrównuje i każdy wychodzi na +. A na pewno te unikalne adresy IP są o wiele bardziej cenne niż jakiś autosurf, gdzie link się powtarza po 100 razy Big Grin

@Edit
Fajnie byłoby 'Amerykańców' ściągnąć na stronę bo stawka ~10$/1000uu kusi Big Grin


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Oblako1223 - 20-02-2016 00:02

Bardzo spodobał mi sie ten program, ale proszę was generujcie wiecej niż te 5 linkow prosta matematyka..

Jest tam 30 zarejestrowanych ludzi kazdy da 5 linkow = 150 linkow ( chodz na sh jest zaledwie 70 na adfly zaledwie 15 )
jak 30 zarejestrowanych ludzi da po 15 linkow - 450 linkow, a zarazem punktow dla nas samych bo mamy w co klika


Tak wyglądam po 20 min od rejestracji
[Obrazek: 8388a03fa8761c52.png]


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 00:13

Znalazłem błąd blokadzie i teraz poprawnie będzie działać 5linków / 12h.

Dlaczego takie ograniczenie?
5 linków na ~12h (w przyszłości może skrócę do 6) to bezpieczna wartosc dla adfly i shst, żeby nie było mowy o 'masowej produkcji linków' i spadku ich wartości.

Masz 50 punktów - 30 linków wygenerowanych - to 20 zostaje na wejścia w Twoje linki
W przypadku 5 linków masz aż 45 wejść!
I dodatkowo wtedy w na każde 5 linków masz inne IP osoby wchodzącej, co znacznie zwiększa jakość ruchu.

Po 24h linki wygasają przez co generujesz nowe, kolejne nowe IP wchodzą w Twoje linki. Wartość ruchu nie spada, a wręcz rośnie! Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 20-02-2016 00:19

No rośnie wirtualnie , bo na shorte tego nie zlicza i na adfly, przynajmniej u mnie. Inni też pisali, że nie zliczyło.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Oblako1223 - 20-02-2016 00:23

Z autopsji wiem, że sh po 24 h odświeża ... Narobiłem punktów i jutro wbije na sh i zobaczę jak wygląda sprawa
Podeślę screena


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Miluus - 20-02-2016 00:34

Jeżeli dobrze liczę to aby zarobić te 2$ w nasz link musi wejść ok. 1000 osób, na co potrzebujemy 1000 punktów. A żeby tyle zdobyć potrzebujemy odwiedzać inne strony przez ponad półtorej godziny...

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 00:37

Dokładnie, shst tak jak i adfly może zaktualizować dopiero po kilku godzinach nasze statystyki.

Mega update
Udało mi się napisać kilka skryptów dodatkowo monitorujących cały system, zabezpieczeń i innych dodatków.

Niektóre wyświetlenia z dzisiaj mogły nie zostać zliczone, gdyż była dziura, że jak brakowało linków to zamiast wyświetlić komunikat to losowało mimo wszystko jakiś link, a podwójne wejście w ten sam link z tego samego IP chyba nie zlicza.
Na szczęście wszystko działa poprawnie już. Serwer także zyskał aktualizację do najnowszego OS.

Także, od tego momentu cały system powinien już szczelnie działać i doskonale nadzorować linki, żeby miały jak największą wartość przy klikaniu! Smile

Reklamujcie, gdzie tylko możecie. Im więcej użytkowników, tym będzie można na więcej sobie pozwolić i wrzucić jakieś dodatkowe systemy wspomagające zarabianie!

Jednak narazie ważne jest chociaż uzyskanie tej płynności ~1-2$ dla każdego użytkownika dziennie!

@Miluus
Rozpiszę na przykładzie dolara Big Grin
1$ ~ 500 wejść
1 wejście - 5 sekund (policzmy dla 10, bo jednak zanim się załaduje itd.)

Możemy mieć 2 karty naraz otwarte. Na jednej linki adfly, druga shst. Przy dobrze ogarniętych skrótach klawiaturowych otwarcie 2 linków to kwestia sekundy + 5 sekund czekasz czyli wychodzi 10 sekund na 2 wejścia.
Po pewnym czasie to i szybciej to ogarniesz Smile
Ale dla 10 sekund ~40 minut na dolara.


Ale pamiętajmy, że tu będzie prowadzony ruch wysokiej jakości. System tak rozdziela linki, żeby w każdy było 1 kliknięcie z 1 IP itd.
Dzięki czemu stawka często wynosi 4$/1000uu, a nie 2$. I planuję też troche ruchu z USA ściągnąć, gdzie stawka to nawet 10$/1000uu.
Wtedy 1$ to już nie 40 minut, a nawet poniżej 20 można będzie zejść Big Grin

Ale nawet teraz dla wielu jest to atrakcyjna forma zgarnięcia kilku $, jak nie mają co w pracy robić itd Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Miluus - 20-02-2016 00:41

Fajnie by też było gdyby można było wstawiać własne linki. Chyba że tak można

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 20-02-2016 00:45

Może w przyszłości coś uda mi się wykombinować Big Grin Zawsze można udoskonalać. Ważne, żeby wszystko odbywało się szybko, sprawnie i efektywnie Big Grin

Tam wyżej w poście w @edit dopisałem wiadomość dla Ciebie odnośnie szybkości zarabiania Big Grin


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Oblako1223 - 20-02-2016 00:45

@Miluus
A po co to komu ? To by tylko przedłużyło czas nabijania punktow ..
Tak to chociaż wracasz od razu do kolejnego motywatora kopiujesz wklejasz i tak zapętla sie, dzieki temu 1 punkt robisz w 7 sekund max