Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 19-02-2016 21:31

Dodałem 15 linków i wyskoczyło, że musze odczekać 12h . Rozumiem, że 15 to max ?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 21:32

Po wygenerowaniu linków te 5 punktów jest odejmowane.
Zabezpieczenie przed nadpodażą linków. Dzięki temu każdy kolejny punkt który zdobędziemy na 100% do nas wróci, tak działa ten system Smile

Właśnie jeśli zastosuję znacznik "a href" do otwierania linka w nowej karcie to przeglądarka będzie wysyłała taki http_refferer. Przez co z czasem jak użytkownik będzie klikał jego kliki będą mniej warte.
Ale po kliknięciu w pole linku sam się zaznacza sam. Wystarczy szybka kombinacja Ctrl+C(kopiuj) i Ctrl+V(wklej) i gotowe Smile Jednak trzeba się do tego przyzwyczaić.

@Edit
Zabezpieczenie 12h chroni przed nadmiernym generowaniem linków.
Wystarczy nawet 5 linków, a dużo nazbieranych punktów.

Osobiście polecam generować po 5 dla każdego z serwisów i po prostu zbierać jak najwięcej punktów.

Jeśli w systemie jest dużo linków i aktywnych użytkowników to na godzinę można ~2$ nawet wyciągnąć Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 19-02-2016 21:35

Hmm co w momencie kiedy na stronie jest informacja, że już 3 razy mój mem był wyświetlony, a na adfly w wyswietleniach 0 ?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 21:37

Wyświetlenia na adfly aktualizują się chyba z godzinnym opóźnieniem.
Też zakładałem nowe konto, chociaż mam 10 wejść to też właśnie 0$.
Pamiętam jak kiedyś tam zarabiałem to im się nie spieszyło z aktualizacją wyświetleń.

Ale na shst widać dokładnie, że wszystko działa sprawnie, bo tam aktualizują co kilka minut Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Giorgios - 19-02-2016 21:39

Dobra opcja Smile własnie testuję


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 19-02-2016 21:40

OK to mam kolejną rzecz do poprawy Smile

Linki do adfly wygenerowało 5 i wyskakuje, że kolejne dopiero po 12 h, mimo, że posiadam punkty.

Z shorte nie ma tego problemu, wygenerowałem 15 linków.



Statystyki z sh.st > http://prntscr.com/a5g8iu

A na stronie napisane,że kliknięto mi już 10 razy w mema > http://prntscr.com/a5g93g

Lookne za kilka minut to zobaczymy czy dobrze zlicza.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Pasza dla konia - 19-02-2016 21:46

Cytat:1264: Out of range value for column 'ip' at row 1

Nie da się zalogować Tongue


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - milosz998 - 19-02-2016 21:49

Nie kumam trochę. Mam 5 linków, muszę generować więcej czy ludzie moga klikać w te 5 za punkty, które zdobyłem?

Tak nawiasem mam 6 wejść według was w moje linki, a na adf.ly żadnego Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 21:51

Nie chodzi, żeby jak najwięcej linków wygenerować tylko raz 5, a jak najwięcej punktów później zdobyć Smile

Bo wygenerujecie 10 linków to jest -10pkt
a przy 5 za 10pkt macie 5 linków i 5 wejść w te linki Big Grin
Liczy się jakosć, a nie ilość Smile


@Pasza dla konia
Informatyk już nad tym pracuje, niedługo powinno zostać naprawione Smile

@Edit:
Błąd "1264: Out of range value for column 'ip' at row 1"
został już naprawiony. Logowanie działa poprawnie Smile

Zapraszajcie znajomych!
Im więcej osób w systemie, tym szybciej Wasze linki zostaną kliknięte.
Przykładowo 100 osób wygeneruje po 500linków.
Kliknięcie 100 linków to niecałe 10 minut, a wtedy mamy już ponad złotówkę Big Grin



RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Miluus - 19-02-2016 21:55

Czy ja wiem czy to opłacalne... 1 punkt = 1 wejście... troche trzeba spędzić nabijając te punkty...
A czy dało by się podpiąć pod to bota?