Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - liliput00 - 22-02-2016 18:28

Trzeba by ustalić co skracać i samemu to robić a potem dodawać te linki do serwisu.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Criss323 - 22-02-2016 18:36

Warto było bo tego spróbować bo to jedyna możliwość dlaczego nie chce zliczać.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Yaaro - 22-02-2016 22:01

Niestety, kiedy dodałem link skrocony do hajsmotywatorow ten G2a.com co bylo poprostu pomyłką dało także pewne spostrzeżenia, ponieważ link był dodany poza generatorem a i tak nie zliczyło wejść.
Także sadze ze to jest wina skryptu strony, lub czegos innego. Może strona nie jest w pełni podłączona do google analytics lub coś . G2A.COM dało mi 30 unikalnych wejść( 30 zapisanych cookie) a adf.ly zaliczylo tylko 1 wejscie.
Trzeba coś tu poprawić dodawanie linkow z zewnatrz nic nie zmieni. Błąd jest po stronie hajsdemotow.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 22-02-2016 22:12

Dokładnie tak, problem leży w skrypcie strony, shorte nie zlicza, kiedy następuje przekierowanie z hajsdemoty, rozkmine musi zrobić autor Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Criss323 - 22-02-2016 22:18

Właśnie w tym rzecz, że przekierowanie nie idzie przez hajsmotywatory. Kopiuje je i wklejasz tak samo jak np z Facebooka gdy podajesz je koledze. Moim zdaniem problem może leżeć w tym, że jest jakiś limit na jedno IP kliknięć. Tzn ze jeden użytkownik nie może kliknąć więcej niż np. 5 linków dziennie skróconych przez shorte.st a nie przez użytkownika. Trochę to skomplikowane ale myślę że zrozumiecie ☺


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 23-02-2016 00:31

Skrypt strony na 100% działa idealnie Smile

Chyba najbardziej prawdopodobna jest wersja, że po prostu shst/adfly zliczają ogólnie z 10 wejść z 1 IP i na tym się kończy. Albo mają jakieś ograniczenie kilka linków na godzinę itd.

Innego rozwiązania nie widzę :/

Cóż, trochę szkoda tych setek godzin zainwestowanych w ten projekt ale czas się wziąć za realizację pozostałych.

Jakby ktoś miał pomysł jakby można wykorzystać stronę to chętnie wysłucham i jestem skory do współpracy Smile Myślałem nad wrzuceniem jakiś mniejszych shortenerów, które nie weryfikują aż tak bardzo linków ale chyba każdy tak samo do czasu działałby tylko :/


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Yaaro - 23-02-2016 16:01

Jeżeli jest grono zainteresowanych tym tematem to może warto przerobić stronę pod wymianę linków typowo swoich na zasadzie linkowania z punktami by nasze strony mogły być wyświetlane. Szkoda zaprzepaścić taki projekt. Na pewno rozwiązanie się znajdzie. Albo utworzyć grupę na fb do wymiany linków. Jest ktoś chetny by spróbować na początek w 5-10 osób powymieniac się i zobaczyć czy działa na fb?


Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Criss323 - 23-02-2016 16:48

Ja mogę spróbować. Można by tak pokombinować żeby każdy użytkownik mógł wyklikać tylko tyle ile zlicza. Można by wtedy popróbować z innymi serwisami itd. Jeśli dobrze pamiętam to na paidtoclick była opcja zarabiania na tym, że ktoś wejdzie w nasz link.

Paidtoclick raczej odpada bo tam jest stawka 1$ za 20000 wejść Sad


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - BabyBuns - 23-02-2016 19:56

Nikt nie wpadł na to, że te serwisy zliczają 5 wejść z jednego IP? Big Grin
(nie jestem pewny czy 5 czy 3)


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Oski001 - 23-02-2016 20:11

Może sejfik? Albo w ogóle coś innego jak np. Lajki na fb tyle ile dasz tyle dostaniesz Smile Bocik i dużo userów i można by było prosto Lajki zbierać Smile