Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Criss323 - 21-02-2016 20:28

A może są jakieś mniej znane skracacze, które lepiej by zliczały i mniej pilnowały np. ip czy coś.

Może warto by spróbować dodać na strone coś takiego, żeby samemu dodawać linki. Może to chodzi o to, że są generowane przez stronę i może IP hostingu się za często powtarza albo coś.


Może jest tutaj ktoś kto zajmuje się skracaniem. Z innych źródeł też są takie problemy?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 21-02-2016 20:56

Dałem swój normalny link innemu userowi i zliczyło natychmiast.

Także chyba błąd jest po stronie tego automatu i nie będzie tego zliczać, dopóki on będzie tworzył linki.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 21-02-2016 23:59

O dobrze wiedzieć, dziękuję za informację! Smile

Mam pewien plan jak to rozwiązać. Tymczasowo wyłączyłem generowanie linków i postaram się napisać update systemu.

Także musicie czekać, aż zostanie wznowione generowanie linków no ale teraz już wszystko powinno "banglać" jak tylko uda mi się dobrze napisać ten skrypt Big Grin

Będę informował w temacie Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Yaaro - 22-02-2016 01:43

To czekamy z niecierpliwością Big Grin
Może rzeczywiście to wina automatu i dodawanie własnych linków dałoby rezultat.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 22-02-2016 02:21

MEGA UPDATE

Myślałem, że dłużej z tym będę się ciaćkał, bo sprawa była trudna do rozwiązania ale na szczęście udało się.

• Co zostało zmienione?
- Linki skracane z Twojego IP. Najprawdopodobniej problem leżał w automacie do generowania linków. Teraz po kliknięciu generowania linku tworzy się motywator i specjalne hashe zapobiegające oszustwom. Teraz trzeba kliknąć tylko w link i skopiować wygenerowany link oraz kliknąć zapisz. System sprawdzi poprawność, porówna hashe w bazie danych i jeśli wszystko jest poprawne doda link do motywatora.
- Menu losowania linków jest teraz bardziej precyzyjne. Wcześniej zdarzało się, że wyświetlało, że nie ma już linków chociaż jeszcze jakieś w bazie były. Teraz działa to idealnie, nie ma możliwości o pomyłce.
- Linki można generować co minutę, żeby jednak jakiś odstęp czasowy był i 5linków na dzień na 1 serwis. Zapobiegnie to różnym nadużyciom i spadku wartości reklamy. Nad całością także czuwa bardzo dobry skrypt.
- Wiele nowych zabezpieczeń, żeby nikt nie oszukiwał, a każdy w systemie był równy.
- Reset starych linków wygenerowanych przez automat. Nie musimy czekać aż wygasną, ręcznie je wyczyściłem. Od teraz każdy link w serwisie powinien być już dobry.

Generujcie linki, zapraszajcie znajomych i nabijajcie punkty. Zobaczymy czy już wszystko będzie okej z tymi linkami Big Grin


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - hektor1 - 22-02-2016 07:16

Jak uzbierać nowe punkty, skoro nie ma żadnych linków pod motywatorami?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Czaq - 22-02-2016 08:17

Hektor serwis powstał wczoraj, admin musi po prostu zrobić porzadna reklamę serwisu bo jest potencjal ale brak reklamy.


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Criss323 - 22-02-2016 08:27

@HajsMotywatory
Musisz dodać kilka reklam ręcznie bo jak ktoś nie ma punktów to nie może dodać swojego linku bo nie ma linków do klikania. Chyba o to chodziło Hektor1


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - hektor1 - 22-02-2016 08:54

(22-02-2016 08:27)Criss323 napisał(a):  @HajsMotywatory
Musisz dodać kilka reklam ręcznie bo jak ktoś nie ma punktów to nie może dodać swojego linku bo nie ma linków do klikania. Chyba o to chodziło Hektor1

O tak, właśnie o to mi się rozchodzi Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 22-02-2016 09:52

Kilka linków wrzucone Smile

Pomagajcie też w reklamowaniu! Big Grin