Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st (/Temat-Zarabianie-na-motywatorach-przez-skracanie-linkow-przez-Adf-ly-i-Sh-st-129322)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 19:51

Witam wszystkich serdecznie!


Mam dla Was świetny sposób na zarobienie trochę $ w domu. Całość jest niesamowicie prosta i wymaga tylko poświęcenia czasu.

Hajsmotywatory.pl


• Jak to wszystko działa?
Na specjalnym filmie prezentacyjnym można obejrzeć sposób działania strony:
https://www.youtube.com/watch?v=t9wv3PJQT4s
Tutaj też link do instrukcji:
http://hajsmotywatory.pl/instrukcja.php

Musimy założyć darmowe konto na w/w stronie.
Następnie według instrukcji rejestrujemy się w serwisie Adf.ly oraz Shorte.st
Kolejnym etapem jest skopiowanie z nich klucza API, który będzie służył do generowania skróconych linków. Wklejamy go do zakładki "Zarabiaj" w profilu.
Losujemy motywator. Pod komentarzami mamy menu z linkami, jeśli wyskakuje blokada to musimy wyłączyć AdBlocka.
Kopiujemy link (Najszybciej Ctrl+C) i wklejamy w pasek adresu. Czekamy 5 sekund i przenosi nas do jakiegoś motywatora. Zdobyliśmy punkt.
Gdy mamy 5 punktów klikamy w zakładce "Zarabiaj" link do wygenerowania motywatorów. Zbieramy kolejne punkty - im więcej będziemy ich mieli to nasze linki zostaną zobaczone przez większą liczbę osób!

Najlepiej wygenerować 5 linków dla każdego serwisu i zbierać jak najwięcej punktów - wtedy coraz więcej osób kliknie w nasze linki Smile

Całość jest banalna! Smile
Szybko kopiując linki z dwóch serwisów idzie do około 1,5$ na godzinę wycisnąć - także całkiem przyjemna kwota jak na zwykłe dorabianie w domu.

Proszę o obejrzenie poradnika, rejestrację, oceny i pytania w komentarzach! Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - count765 - 19-02-2016 20:16

Jak rozumiem, działa tu zautomatyzowany schemat: "Ty wchodzisz w moje linki, ja w Twoje"?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 20:24

Dokładnie.
Tylko jest on bardzo usprawniony, gdyż wklejając link na forum wiele osób pisze, że weszło, a prawda jest inna lub mają włączonego AdBlocka.

Tutaj takiego problemu nie ma, gdyż system doskonale weryfikuje wejścia, a osobom z AdBlockiem nie pokazuje linków.
+ nie ma znacznika "a href" przez co musimy skopiować link, a tu usuwa http_refferer przez co linki są więcej warte, gdyż Adf.ly odbiera to jako bezpośrednie zainteresowanie motywatorami, a nie jakiś zwykły manual surf Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - milosz998 - 19-02-2016 21:00

Co jeśli mam konto w adf.ly i shorte.st?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Stworkowaty - 19-02-2016 21:04

No to kopiujesz tylko linki API i tam wklejasz. Wink


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - HajsMotywatory - 19-02-2016 21:06

Dokładnie. Wystarczy, że pominiesz krok o rejestracji i skopiujesz API do profilu, a później już wszystko jak na filmie Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - Stworkowaty - 19-02-2016 21:09

Puściłem pierwsze linki w obrót, zobaczymy jak to działa w praktyce. Tongue


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - milosz998 - 19-02-2016 21:20

Też się zainteresowałem Smile


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - devilll - 19-02-2016 21:26

Rozumiem, że moje linki wyklika taka liczba osób ile mam punktów ?

Czy może jeśli mam 5 punktów z shorte to generuje 5 linków i one po prostu krążą już sobie w systemie, dzięki czemu moge zdobyc wiecej wyswietlen niż 5 ?


RE: Zarabianie na motywatorach przez skracanie linków przez Adf.ly i Sh.st - milosz998 - 19-02-2016 21:26

Możecie zrobić tak by w linki dało się klikać zamiast kopiować? Lepiej sobie kliknać "otwórz w nowej karcie, szybciej.