Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Adsense kilka pytań (/Temat-Adsense-kilka-pytan-129315)



Adsense kilka pytań - Chada - 19-02-2016 17:51

Witam,
Mam kilka pytań:
- Ile można mieć najwięcej reklam z adsense? czy jest to jakos ograniczone? Jeśli strona ma dużo podstron.
Jeśli jest jakieś ograniczenie to czy jeśli strona jest z opcją ciągłego zjeżdżania w dół zamiast zmieniarki stron - to czy może być jakiś problem z tym?


RE: Adsense kilka pytań - PanCaro - 19-02-2016 18:02

(19-02-2016 17:51)Chada napisał(a):  - Ile można mieć najwięcej reklam z adsense? czy jest to jakos ograniczone? Jeśli strona ma dużo podstron.
Aktualnie na każdej stronie AdSense wydawcy mogą umieścić:
maks. trzy jednostki AdSense dla treści,
maks. trzy jednostki linków,
maks. dwa pola wyszukiwania.

Google boli?


(19-02-2016 17:51)Chada napisał(a):  z opcją ciągłego zjeżdżania w dół zamiast zmieniarki stron - to czy może być jakiś problem z tym?

Nie rozumiem. Podaj przykład.


RE: Adsense kilka pytań - Chada - 19-02-2016 18:06

No ale np. jeśli ktoś ma strone z artykułami i ma tych artykułów 100 to może w każdej podstronie-artykule dodać ile reklam?

Dajmy na to że mam tak jak na facebooku tablica, ciągle zjeżdza zamiast stron 1,2,3,.


RE: Adsense kilka pytań - PanCaro - 19-02-2016 18:11

Chodzi Ci o pojawiające się artykuły po przewinięciu strony? To co wyżej napisałem.
Najlepiej zmień układ. Albo podaj linka bo nie wiem pewny czy o tym samym myślimy.


RE: Adsense kilka pytań - Chada - 19-02-2016 18:26

Artykuły to inna sprawa - 1 artykuł - 1 podstrona - ile reklam?


RE: Adsense kilka pytań - PanCaro - 19-02-2016 18:27

Tyle ile podałem powyżej. Nie przepychaj strony reklamami BO TO NIE DA CI WIĘKSZEGO zarobku. Skup się na optymalizacji.


PS. Żebram o +1 Jerk2