Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] (/Temat-Easy-Facebook-Group-Poster-by-Polsky-ANDROID-ZA-DARMO-129295)

Strony: 1 2 3


Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - Polsky - 19-02-2016 13:29

Witajcie Big Grin Wrzucam specjalnie dla was mój luźny projekt(challenge) a właściwie Easy Facebook Group Poster. Jest to aplikacja przeznaczona na system Android. Mam nadzieję że komuś się przyda. Jest to dosłownie moja pierwsza aplikacja napisana na Androida więc nie bijcie jeżeli znajdziecie jakieś niedociągnięcie Jerk2

Screeny:

[Obrazek: kOlkm5C.png?1]
[Obrazek: LUrHiWo.png]
[Obrazek: kp6HwDn.png]

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/e269f78da872fb679fd96d435bd264914067e0ad72e8a1a8ea7027a2847b8b13/analysis/1455884128/

Download:

http://www.mediafire.com/download/is29g2uxz8gzk6s/Easy_Facebook_Group_Poster.Easy_Facebook_Group_Poster-Signed.apk

Polsky to twój dobry hombre znów daje Ci coś od siebie za darmo, daj mu repa gdy pobrałeś Smile


Autor nie odpowiada za akcje wykonywane przez użytkowników aplikacji jak i jej działanie.



RE: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - AnnaKa - 19-02-2016 13:52

Daje repa za wstawkę choć nie pobrałem, jednak doceniam wkład dla ludzi Smile
Mam takie pytanie, czy postując "mobilnie" jest szansa że dłużej FB wytrzyma z linkami które dodaliśmy ?


RE: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - Polsky - 19-02-2016 13:55

(19-02-2016 13:52)AnnaKa napisał(a):  Daje repa za wstawkę choć nie pobrałem, jednak doceniam wkład dla ludzi Smile
Mam takie pytanie, czy postując "mobilnie" jest szansa że dłużej FB wytrzyma z linkami które dodaliśmy ?

Nie ma na to reguły Sad Dodałem możliwość rotowania postów aby zmniejszyć szanse blokady Lol


RE: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - paweuq - 19-02-2016 14:51

@[Polsky] Dlaczego nie po polsku, skoro polskie forum i sami polacy? Big Grin

Ps. jest opcja zmiany kont tzn. po zakonczeniu roboty na jednym koncie przechodzi na drugie i tak dalej. Czy trzeba to ręczenie robić?


RE: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - Polsky - 19-02-2016 14:56

(19-02-2016 14:51)paweuq napisał(a):  @[Polsky] Dlaczego nie po polsku, skoro polskie forum i sami polacy? Big Grin

Ps. jest opcja zmiany kont tzn. po zakonczeniu roboty na jednym koncie przechodzi na drugie i tak dalej. Czy trzeba to ręczenie robić?

Jeżeli ktoś potrzebuje tłumaczenia to zapraszam na PW Jerk2 A tak na serio to nie można się na wstępie ograniczać językiem, nie wiem gdzie jeszcze zawędruje ta apka Big Grin

Niestety nie ma Sad


RE: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - Pasza dla konia - 19-02-2016 17:38

W app inventor to pisales ze tyle wazy? Jerk
Swietna robota chlopie, naprawde. Bardzo mocno ulatwiasz prace wyjadaczom facebook'owym. Rzuce reputa jak wroce do domu.


RE: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - Polsky - 19-02-2016 17:45

(19-02-2016 17:38)Pasza dla konia napisał(a):  W app inventor to pisales ze tyle wazy? Jerk
Swietna robota chlopie, naprawde. Bardzo mocno ulatwiasz prace wyjadaczom facebook'owym. Rzuce reputa jak wroce do domu.

w Xamarinie Big Grin muszę trochę bibliotek wyciąć ale muszę jeszcze nabrać trochę doświadczenia z androidem


RE: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - Toskan - 19-02-2016 18:10

Dzieki! Tylko powiedz mi dlaczego nie mozna wkleic nic ze schowka? I wyskakuje mi error #100. Sorry za glupie pytanie ale jak tu wstawic zdjecie?


RE: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - Pasza dla konia - 19-02-2016 18:12

Tez probowalem bawic sie xamarinem ale moja znajomosc c# konczy sie na getelementyid Lol


RE: Easy Facebook Group Poster by Polsky [ANDROID][ZA DARMO] - Polsky - 19-02-2016 18:37

(19-02-2016 18:12)Pasza dla konia napisał(a):  Tez probowalem bawic sie xamarinem ale moja znajomosc c# konczy sie na getelementyid Lol

Jak się właśnie te początki przełamie i zrozumie ich ideę to potem już z górki Lol