Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paxen - Suby SMS + Shorte! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Paxen - Suby SMS + Shorte! (/Temat-Paxen-Suby-SMS-Shorte-129289)

Strony: 1 2 3


Paxen - Suby SMS + Shorte! - Paxen - 19-02-2016 11:59

Witam. Nazywam sie Mariusz i mam 20 lat. W internecie zarabiałem głównie na bukmacherce, troche youtube i jeszcze dawniej na firecashu (niewypłacone 15$), Port MMO - 20 zł i troszke innych. Zakładam dziennik żeby się motywować Smile. Nie chce zbytnio zaczynać na Subach SMS, bo jakby nie patrzeć to jednak naciąganie ludzi i pomyślałem, że na początek skracanie będzie spoko. Wpisy do dziennika postaram się dodawać regularnie co 1-2 dni Big Grin
Nie chcę zbijać jakichś kokosów, na początek stówka miesięcznie powinna być okej, gdyż nie poświęcam na to dużej ilości czasu.


Cel do końca lutego: 10$
Zarobione wczoraj: 0.29$
Posiadam: $2.56/10$


Dzień 1 (właściwie wczorajszy, wieczorem kolejny post z podsumowania)
- Miałem istniejące konto na FB, dołączyłem do dwóch grup i wrzuciłem skrócone linki do wartościowego kontentu. Posty zebrały po ~80 lajków i generują drobne przychody na bieżąco


Plany na dzisiaj:
- Dołączenie do 3,4 nowych grup i wrzucenie po jednym poście na każdą
- Jutro planuję zrobić dodatkowe konto


RE: Dziennik Paxen'a - Skracanie - TheMe - 19-02-2016 12:09

Niezły wynik jak na jeden dzień. Na pewno będę obserwował.
A co do linków to tajemnica o czym/do czego czy nie? Jerk


RE: Dziennik Paxen'a - Skracanie - Paxen - 19-02-2016 12:14

Jeśli mi to wypali, to w marcu może zrobię poradnik Big Grin. Na razie testuje ten sposób, zobaczymy jak będzie dalej Smile. Kluczem jest 'odpowiednia grupa' i przykładowo artykuł, który ją zainteresuje + ciekawy opis Big Grin


RE: Dziennik Paxen'a - Skracanie - TheMe - 19-02-2016 12:20

Dzięki, trzeba się zastanowić nad tym sposobem - może będzie lepszy niż spam pokerface


RE: Dziennik Paxen'a - Skracanie - Paxen - 19-02-2016 12:40

Na pewno będzie długotrwały. W sensie na spamie zarobisz raz i później jest kasowany. A jeśli wrzucisz coś sensownego, coś co bedzie kilka dni, tygodni na czasie i zbierzesz sporo lajków na grupie to będzie generować przychody o wiele dłużej Tongue

@edit
Post wrzucony 25 minut temu nazbierał 70 lajków i ludzie chętnie klikają oraz komentują ^-^. Ważne jest żeby nie zaśmiecać jednej grupy 5 postami dziennie, tylko jeden na dzień, lub jeden co dwa dni Smile

@edit
Mam takie pytanko. Mam internet radiowy ten sam co mój sąsiad. Mamy chyba podobne IP. Jeśli zarejestruje sie z mojego reflinka na shorte.st i bedzie działał razem ze mną to mogę dostać bana na tym serwisie?


RE: Dziennik Paxen'a - Skracanie - full2000 - 19-02-2016 14:54

Fajny dziennik - aż się chce zajrzeć, powodzenia ! Big Grin


RE: Dziennik Paxen'a - Skracanie - ScroX - 19-02-2016 14:59

(19-02-2016 12:40)Paxen napisał(a):  @edit
Mam takie pytanko. Mam internet radiowy ten sam co mój sąsiad. Mamy chyba podobne IP. Jeśli zarejestruje sie z mojego reflinka na shorte.st i bedzie działał razem ze mną to mogę dostać bana na tym serwisie?

Za reflinka będzie ban Wink 2 Konta mogą być na shorte z tego samego IP ale nie mogą być z sobą powiązane.
Sam już to przerabiałem Wink


RE: Dziennik Paxen'a - Skracanie - Paxen - 19-02-2016 20:32

Dzień 2

Cel do końca lutego: 10$
Zarobione dzisiaj: 0.41$
Posiadam: $2.97/10$


Dzisiaj poszło strasznie słabo. Miałem tylko wejścia na posty z jednej grupy, ciężko jest znaleźć taką aktywną. Może pomyśle nad FP. Próbowałem również spamu z serii "hot zdjęcia", chwytliwy post nawet został wzięty za prawdziwy i udostępniony przez administratorów na grupach ero, ale zero wejść.. Coś jakby Facebook zablokował mi link Sad


RE: Dziennik Paxen'a - Skracanie - TheMe - 20-02-2016 08:47

Jeśli nadal będziesz tak szedł, to może do końca lutego wpadnie te 10$.
Ja skończyłem z shorte na FB bo publikując na fanpage'u posty ze skróconym linkiem w końcu mi go zablokowali a w domenę i hosting narazie inwestować nie chcę - a Ty udostępniasz linki 'przez domenę'?


RE: Dziennik Paxen'a - Skracanie - Paxen - 20-02-2016 11:07

Póki co mam po 200-300 viewsów za posty wrzucane na jednej aktywnej grupie, gdzie administratorzy są zadowoleni z kontentu jak i odbiorcy. Wrzucam bezpośrednio link skrócony przez shorte, ale słyszałem że właśnie fb to blokuje. Jak masz jakieś rady, to będę wdzięczny Smile