Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam pracy w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam pracy w internecie (/Temat-Szukam-pracy-w-internecie-129276)

Strony: 1 2


Szukam pracy w internecie - Bart89 - 19-02-2016 02:04

Witam, szukam pracy w internecie. Chcialbym zaczac zarabiac pieniadze w internecie. Nie pracuje, mam duzo wolnego czasu i moge caly dzien poswiecic na prace. Szukam kogos kto mi pomoze na poczatku poniewaz nie znam nikogo kto zarabia w internecie, jestem chetny rowniez na jakakolwiek wspolprace i nauke.

Pozdrawiam


RE: Szukam pracy w internecie - TheMe - 19-02-2016 06:51

http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279
Polecam zajrzeć do tego działu i poszukać poradników ze słowe 'pierwsze pieniądze' itp. Jeśli jesteś ambitny możesz zacząć ze skracaniem czy sub-sms, jednak do powodzenia jest długa droga...
A co do mentora to mogę Ci polecić mysc'a - po opiniach forumowiczów jak i znajomego.


RE: Szukam pracy w internecie - xxmisioxxx - 19-02-2016 11:48

Zależy czy interesuje cie inwestycja czy chcesz zaczynać od zera. Jeśli inwestycja to bardzo polecam Trafficmonsoon, dobrze działa i wypłaca :) zainteresowany? napisz do mnie chętnie pomogę :) Moim zdaniem nie ma sensu zaczynać z niczym, ponieważ są to znikome zarobki i po prostu szybko się odechciewa takiej zabawy. Nie ma się co oszukiwać - nic za darmo nie zarobimy (przynajmniej żadnych sensownych pieniędzy) Trzeba coś od siebie dać żeby dostać w zamian :). Pozdrawiam


RE: Szukam pracy w internecie - mikuss - 19-02-2016 12:07

(19-02-2016 11:48)xxmisioxxx napisał(a):  Zależy czy interesuje cie inwestycja czy chcesz zaczynać od zera. Jeśli inwestycja to bardzo polecam Trafficmonsoon, dobrze działa i wypłaca Smile

Nie ma to jak nowy lider naganiacz który poleca trupa w trumnie.
Tm to już nie jest hyip w który warto wpłacać jakiekolwiek pieniądze!


RE: Szukam pracy w internecie - xxmisioxxx - 19-02-2016 12:22

Kolejny "dobrze poinformowany" Smile Paczki kupione w TM po 12 lutego działają jak powinny. Nowi użytkownicy nie mają się o co martwić Smile jeśli chodzi o paczki sprzed 12 to są zamrożone do czasu odzyskania pieniędzy trzymanych przez paypal. W TM można łatwo sprawdzić czy są klienci a klient=$ wiec są klienci to są wypłaty a tu są reklamy wykupione na ponad rok do przodu Smile Pozdrawiam hejterów a zainteresowanych zapraszam na priv Smile


RE: Szukam pracy w internecie - Kleju93 - 19-02-2016 12:24

(19-02-2016 11:48)xxmisioxxx napisał(a):  Zależy czy interesuje cie inwestycja czy chcesz zaczynać od zera. Jeśli inwestycja to bardzo polecam Trafficmonsoon, dobrze działa i wypłaca Smile

Za promowanie SCAMów powinien być ban tutaj na forum.


RE: Szukam pracy w internecie - mikuss - 19-02-2016 12:27

beka i według Ciebie reklamy za może 10k wykupione na ten rok pokryją zobowiązania na 40-50 milionów $ ? Tm nigdy nie była i nie jest platformą reklamową jak farmazony mówią tacy naganiacze jak Ty. Tm to zwykła piramida ponzi gdzie wypłaty są z wpłat innych a tutaj wpłaty się kończą i powoli coraz mniej jest na wypłaty, to już agonia i padaczka trupa.
człowieku zanim zaczniesz naganiać ludzi do straty w trupie to posiadaj wiedzę.
Twój bożyszcz oszust karolek robi to samo co w AHP - do max 2 miesięcy nie będzie śladu po karolku i pieniądzach i tm płacić nie będzie, a może się zawinięcie stać znacznie szybciej


RE: Szukam pracy w internecie - xxmisioxxx - 19-02-2016 12:27

Udowodnij mi że to jest SCAM Smile Nie macie pojącia co się z tym programem dzieje i siejecie tylko panikę i ploty Smile


RE: Szukam pracy w internecie - xxmisioxxx - 19-02-2016 12:30

Zabawne jak mówią to ludzie którzy zapewne się nawet nie zarejestrowali i nie widzieli jak to działa xD


RE: Szukam pracy w internecie - mysc - 19-02-2016 12:32

(19-02-2016 12:27)xxmisioxxx napisał(a):  Udowodnij mi że to jest SCAM Smile Nie macie pojącia co się z tym programem dzieje i siejecie tylko panikę i ploty Smile

Może jeszcze nie jest, ale na 100% będzie Smile To zwykła piramida finansowa, szkoda czasu na takie bzdury.