Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trochę drobnych na sejfiku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Trochę drobnych na sejfiku (/Temat-Troche-drobnych-na-sejfiku-129269)



Trochę drobnych na sejfiku - maxiu170 - 18-02-2016 22:25

Tak jak w temacie, mam trochę kaski na sejfiku i nie mam pomysłu jak to wykorzystać i ewentualnie pomnożyć ? Kiedy zlecę wypłatę "obetnę sobie 20%" a ja wolę poczekać i dostać całą kwotę.. Promujecie coś ? Macie jakieś patenty ?


RE: Trochę drobnych na sejfiku - MrocznyKILL - 18-02-2016 22:32

Wykup reklamę PTP serwisu ImperiumReklamy (jeśli nie masz tam konta daj znać na PW będzie mi bardzo miło jeśli skorzystasz z mojego refa). Nie dość że ominiesz prowizję to w dodatku pomnożysz kwotę co prawda na zejście kampanii trzeba będzie chwilę poczekać w zależności jak dużo masz do przetransferowania ale warto ponieważ to aktualnie najlepsza opcja na ominięcie prowizji sejfika.


RE: Trochę drobnych na sejfiku - full2000 - 06-03-2016 13:54

Najprościej - wydaj na reklamę czegoś co już przynosi Ci zarobek. Ja tak robię Smile


RE: Trochę drobnych na sejfiku - Dzipsiok87 - 12-03-2016 10:32

Dokładnie jak kolega napisał pieniądze są po to żeby je dobrze wykorzystać i pomnożyć a to właśnie daje reklama. Zastanów się tylko co chcesz reklamować jeżeli sejfik to nie ma problemuSmile Poczytaj na forum może znajdziesz inne projekty godne uwagi. Teraz się tak wszystko rozwinęło, że można od dolara inwestować. Możesz się też do mnie odezwać może coś wymyślimy razem. Kontakt masz >>TU<<