Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ktoś tak ładnie stworzył fake grupe na FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak ktoś tak ładnie stworzył fake grupe na FB? (/Temat-Jak-ktos-tak-ladnie-stworzyl-fake-grupe-na-FB-129241)



Jak ktoś tak ładnie stworzył fake grupe na FB? - cris007 - 18-02-2016 17:31

Hej,
Przypadkowo natrafiłem na https://www.facebook.com/groups/1570194963301672/ .
Wiadomo że chodzi o subskrypcje sms i dla nas osób w temacie śmierdzi to fejkiem od razu, ale wielu ludzi sie nabierze.

Pytanie mam odnośnie takiej właśnie utworzonej grupy. Zawsze w takim wypadku sprawdzam sobie osoby które komentują takie posty na facebooku. W większości wypadków są to fake konta założone w ten sam dzień co grupa. Tym razem sprawdzilem kilka kont i wydają się to być zwyczajne osoby, jak to możliwe?


RE: Jak ktoś tak ładnie stworzył fake grupe na FB? - TheMe - 18-02-2016 19:29

Albo te osoby naprawdę się nabrały, albo poprosu ktoś zmienił datę publikacji na profilu (gdzieś był na forum taki poradnik)


RE: Jak ktoś tak ładnie stworzył fake grupe na FB? - aero2 - 18-02-2016 19:38

Nie trzeba być specem, żeby wiedzieć, że kradnie konta, dodaje sobie znajomych do grupy i komentuje profilami tych osób.


RE: Jak ktoś tak ładnie stworzył fake grupe na FB? - Cromiell - 19-02-2016 14:36

Ostatnio jest tego coraz więcej - przykładowo konkurs Euro RTV AGD - jak ktoś widział to wie o czym mówię. To co się tam wyrabiało to był chyba numer 1 jaki widziałem w grupowych przekrętach. Jeżeli czyta to autor "tego czegoś" to dobra robota


RE: Jak ktoś tak ładnie stworzył fake grupe na FB? - Bordo - 19-02-2016 17:10

mega robota.
sam ostatnio wypisałem się z takiej samej prawie grupy o butach, mającej 58k członków. ciekawe ile ma teraz RolleyesUndecided


RE: Jak ktoś tak ładnie stworzył fake grupe na FB? - mateusz2045 - 19-02-2016 17:21

Miałem to samo grupa z 60k osób o kosmetykach i jakaś o ciuchach